Kripto Uzmanı, Zorlu Piyasa Koşullarının Karşısında Durmanın Yollarını Açıklıyor!


coinprojesi.com resized 724ac b71feb8ekripto
kripto uzmanı, zorlu piyasa koşullarının karşısında durmanın yollarını açıklıyor! 2
  • Davis’e göre, bu ayı piyasasında hayatta kalmanın ve gelişmenin yollarından biri, verim çiftçiliğinden yararlanmaktır.
  • Verim çiftçiliğinin yanı sıra, yatırımcılar kripto kredisinden yararlanabilirler.

Bir kripto uzmanı olan Lark Davis ve YouTuber, yakın tarihli bir videoda kripto yatırımcılarının devam eden piyasa gerilemesinde hayatta kalmaları için bir çıkış yolu ima etti. Davis, “Kripto Kışı – Hayatta Kalmak ve Gelişmek İçin Bir Plan” başlıklı bir videoda, mevcut piyasa durumunun çok fazla karamsarlık ve korku yarattığını itiraf etti. Bununla birlikte, birçok katalizörün ortaya çıkması nedeniyle çoğu kripto paranın 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceği tahminini sürdürüyor. Bununla birlikte, Bitcoin‘in 200 günlük hareketli ortalamanın yakınında bile olmadığını belirtmek ilginçtir.

Videoda, bu sert ayı piyasasında hala başarılı olmanın birkaç yolundan bahsetti.

Verim Tarımı

Davis’e göre, bu ayı piyasasında hayatta kalmanın ve gelişmenin yollarından biri, verim çiftçiliğinden yararlanmaktır. Bu, temel olarak, ücretsiz jetonlar almak için bazı varlıkları merkezi olmayan finans uygulamalarına koymakla ilgilidir.

En sevdiğim çiftlik Convex. CVX ve CRV tokenleri yetiştiriyorum. Bu Defi platformlarında iyimserim.

Ayrıca çiftçilik yaptığından ve birçok metaverse ve oyun parasıyla uğraştığından bahsetti.

Ödünç verme

Verim çiftçiliğinin yanı sıra, yatırımcılar kripto kredisinden yararlanabilirler.

Kalıcı bir kayıp riskiniz yok, ancak platformlar her zaman saldırıya uğrayabilir. Bu, varlığınızın koruyucuları oldukları için büyük bir dezavantaj ve büyük bir sorundur. Bitcoin, Ethereum, USDC ve poligonumu ödünç vermek için Celsius kullanıyorum. Basit ve güvenlidir.

Davis, yatırımcıların sadece Bitcoin yatırıp her hafta BTC olarak ödeme alabileceklerini veya Ethereum yatırmaya ve ETH olarak ödeme almaya karar verebileceklerini belirtti.

Mücevher Avı

Mücevher avlamak, kripto kazanmak için çok verimli bir yoldur. En iyi kriptolar yüzde 50 veya 60 oranında düştüğü için bu şu anda çok önemlidir. Bu, girişim için en iyi zamanın bu olduğu anlamına gelir.

Ancak, her şeye girmemek önemlidir. Kaybetmeyi göze alabileceğiniz bir miktar yatırım yapın.

Stoklamak

Çeşitlendirme çok önemli bir risk minimizasyon stratejisidir. Davis‘e göre dünyada çok fazla şey oluyor ve bunlardan biri hisse senetlerini denemek. Çoğu hisse senedi doğrudan kripto ile ilişkilidir ve bu nedenle, portföydeki diğer varlıklar tükendiğinde onları daha güvenli bir konuma getirmek için oldukça sıkıcı veya kripto ile ilişkisiz hisse senetlerine yatırım yapmak önemlidir.

Peşin

Herhangi bir piyasa koşulunda nakit pozisyona sahip olmak çok önemlidir.

Piyasa düştüğünde ve acil bir durum için nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, Bitcoin’inizi satmaya cezbedebilirsiniz ve piyasaya geri dönmeye karar verdiğinizde yaklaşık yüzde 300 geride kalırsınız.

Bu, acil durumlar için kullanılabilecek bir nakit fonuna ihtiyaç duyulmasını gerektirir.

Dip satın almak

Davis, bazı şirketlerin başarısız olacağı veya sıfıra döneceği ve yatırımcıların bazı paraları kaybedebileceği sonucuna vardı.

Yetki alanınıza bağlı olarak, kazancınız üzerindeki vergi yükünüzü üzmek için zararı kullanabilirsiniz.

Yatırımcıların her zaman kar etmesi gerekmiyor. Bu dönemde daha fazla biriktirmek de önemlidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir