Kripto Strateji Uzmanına Göre BTC’nin 40.000 Doları Aşan Rallisinden Sonra Bitcoin İçin Sırada Ne Var?


coinprojesi.com bitcoin 5ylm cover
kripto strateji uzmanına göre btc'nin 40.000 doları aşan rallisinden sonra bitcoin i̇çin sırada ne var? 3

Yakından takip edilen bir kripto analisti, önde gelen kripto para birimi 40.000 $ fiyat seviyesini geçtikten sonra Bitcoin (BTC) için neyin geleceğini haritalıyor.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı analist Cred, Bitcoin’in Şubat’ı 43,953 dolarla yüksek bir notla kapattıktan sonra yapıcı göründüğünü söyledi.

Cred, Bitcoin’in güçlü aylık kapanışının BTC’nin hala 33.000$’lık destek ve 47.000$’lık direnç arasında geniş bir aralıkta işlem gördüğünü gösterdiğini söylüyor.

“Şu anda, en azından bu aylık kapanıştan çıkaracağımız şey, desteğin desteklendiği, direncin direndiği ve aksi kanıtlanana kadar piyasanın hala daha yüksek bir zaman aralığı aralığına bağlı olduğu görünüyor.”

Cred, BTC‘nin hala yatay bir pazarda olduğuna inansa da, Bitcoin‘in 47.000$’dan direnç kazanması durumunda yükseliş momentumu toplayacağını ve %30’luk bir dalgalanmayı ateşleyeceğini söylüyor.

“Dikkat edeceğim bir şey, bu aralığı yüksek [58.000 $], en yüksek [aylık] kapalı seviyeyi ekleyeceğim. Bundan çıkarılacak şey şu ki, 43.000$ ve 47.000$’lık orta aralık kırılırsa, 58.000$’a doğru yüksek bir zaman diliminde hareket etmenin pek bir yolu olduğunu düşünmüyorum.“

Bitcoin’in ani direncini 47.000$ civarında düşürme olasılığına daha yakından bakan Cred, baskın kripto paranın 24 Şubat’ta 35.000$’lık bir yükseliş düşük kurulumu oluşturmasının ardından alıcıların daha yüksek bir fiyattan geldiğini söylüyor.

“Bu piyasa yapısını [47.000 $’ın üzerine çıkma] ve direnci kırmayı başarabilirsek ve bu, piyasanın bir kez reddedildiği, aşağı indiği, ikinci kez reddedildiği ve potansiyel olarak burada daha yüksek bir dip yaptığı göz önüne alındığında, bu çok öngörülemez olmaz – bu yüzden belki de göreceli gücün bazı kanıtları ortaya çıkmaya başlıyor, ki bu güzel.”

coinprojesi.com capture
kripto strateji uzmanına göre btc'nin 40.000 doları aşan rallisinden sonra bitcoin i̇çin sırada ne var? 4

Teknik analizde, bir direnç alanına birden çok kez dokunmak, satıcının tükendiğini gösterdiği için bir yükseliş sinyalidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir