Kripto Madenciliği Devi, Ethereum’un Yaklaşan Birleşmesinin Sansür Riski Sunduğunu Söyledi!


Kripto madenciliği havuzu AntPool, Ethereum’un (ETH) merakla beklenen The Merge adlı güncellemesi yaklaşırken kullanıcılarına bir bildirim yayınlıyor.

Yeni bir blog gönderisinde AntPool, sansür riskini gerekçe göstererek kullanıcılarının varlıklarını yeni hisse kanıtı (PoS) Ethereum zincirinde desteklemeyeceğini söylüyor.

“ETH2.0 (Birleşme), farklı ülkeler arasında sansür riskini beraberinde getirdiğinden, ANTPOOL, müşterilerin varlık güvenliği adına, kullanıcının ETH varlıklarını PoS zincirinde tutamayacak. ETH madencilerinin, ANTPOOL’da birikmiş ETH varlıklarını almak için 2022/09/03 00:00 (UTC+0) tarihine kadar cari hesaplarına bir ETH cüzdan adresi eklemeleri önerilir.

ANTPOOL, ETC gibi Ethash jetonlarını madenciliğe devam etmeyi planlayan kullanıcılar için Ethash madencilik havuzu hizmetleri sunmaya devam edecek ve hash gücü istikrarı ve varlık güvenliğini sağlamak için her türlü çabayı gösterecektir.”

ethereum
ethereum

Birleştirme, Ethereum’un bir iş kanıtı modelinden bir hisse kanıtı modeline geçmesine izin vererek, blok zincirinin ölçeklenebilirliğini artırabilecek gelecekteki yükseltmeler için zemin hazırlar.

Birleşmeden sonra, Ethereum’un iş kanıtı (PoW) madencilerinin yerini, büyük ölçüde yetkililerden düzenleme veya sansüre duyarlı olabilecek büyük kripto borsaları olacak olan bahis sağlayıcıları alacak.

AntPool, yalnızca takma adlı Bitcoin (BTC) yaratıcısı Satoshi Nakomoto’nun vizyonuna uygun olduğunu söyledikleri merkezi olmayan PoW konsensüs modellerini desteklemek istediğini söylüyor.

“Dünyanın en büyük PoW madencilik havuzlarından biri olan ANTPOOL, Satoshi Nakamoto tarafından merkezi olmayan PoW konsensüsünü savunuyor ve BTC, ETC ve diğer PoW tokenlerini tamamen destekliyor. ANTPOOL kendini her zaman PoW ekosisteminin geliştirilmesine ve bakımına adadı. Teknolojiyi kullanarak blok zinciri endüstrisine liderlik etmeye ve sonsuz olasılıklarla parlak bir geleceği kucaklamaya kararlıdır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir