Kripto Devi Coinbase, Perakende Ticaret Platformunda Ethereum Tabanlı Altcoin’i Listeliyor!


coinprojesi.com assdjkas
kripto devi coinbase, perakende ticaret platformunda ethereum tabanlı altcoin'i listeliyor! 2

Başka bir Ethereum tabanlı değişim altcoin’i artık kripto devi Coinbase’in tam perakende platformunda mevcut.

Şirketten yapılan yeni bir duyuruya göre, Coinbase müşterileri artık merkezi borsa Voyager’ın yerel jetonu olan Voyager Token’ı (VGX) Coinbase.com’da ve borsanın mobil uygulamalarında satın alabilir, satabilir ve saklayabilir.

Coinbase Pro, Çarşamba günü VGX’i listeledi. Kripto varlığı son yedi günde %41 arttı, ancak son 24 saatte yaklaşık %10 düştü. Cuma günü erken saatlerde vurduğu haftalık en yüksek seviyesi 4,29$’dan düşerek, yazı yazarken 3,83$’dan işlem görüyor.

Voyager, VGX’in platformunda fayda sağlayan sıvı bir token olduğunu söylüyor. Katılımcılar, VGX’i stake ederek veya jetonu anında işlemleri etkinleştirmek, ücret indirimleri almak ve ticaret için ödüller kazanmak için kullanarak faiz kazanabilir.

Voyager, 60’tan fazla kripto varlığının ticaretini destekleyen bir mobil komisyoncudur.

Coinbase, Coinbase Pro’daki yeni altcoin listelemelerinin ortasında VGX için destek ekledi. Borsa başkanı Brian Armstrong, Temmuz ayında mümkün olduğunca çok sayıda altcoin listelemeyi planladıklarını belirtti.

“Coinbase’in varlıkları nasıl listelediğine dair bir hatırlatma: Amacımız, yasal olan her varlığı listelemek.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir