Kripto Borsası Devleri Binance ve FTX İflas Eden Voyager Üzerindeki Teklif Savaşında!


Dünyanın önde gelen kripto borsalarından ikisinin, zor durumdaki kripto borç veren Voyager Digital’in varlıklarını satın almak için teklif verdiği bildirildi.

The Wall Street Journal, konuya aşina olan kişilere atıfta bulunarak, Binance’in Voyager’ın mülklerini devralmak için yaklaşık 50 milyon dolar ödemeye hazır olduğunu bildirdi ; bu, FTX’in teklif ettiğinden biraz daha yüksek.

Voyager, ayı piyasasının bir sonucu olarak iflas başvurusunda bulunduktan sonra yeniden yapılandırma planının bir parçası olarak varlıklarının geri kalanını açık artırmaya çıkarıyor. Finansal sıkıntıları, en büyük borçlularından biri olan kripto hedge fonu Three Arrows Capital (3AC) 650 milyon dolarlık bir krediyi temerrüde düştüğünde daha da kötüleşti.

kripto
kripto borsası devleri binance ve ftx i̇flas eden voyager üzerindeki teklif savaşında! 2

Voyager iflas sürecinden geçerken, FTX Temmuz ayında Voyager müşterilerine işlemlerin sonuçlanmasını beklemeden erken ödeme yapma seçeneği verecek bir teklif sundu.

Borsa CEO’su Sam Bankman-Fried, firmasının önerisinin Voyager’ın iflasla başa çıkması için daha iyi bir seçenek sunduğunu söylüyor.

“Ortak teklifimizin amacı, iflas etmiş bir kripto işini çözmek için daha iyi bir yol oluşturmaya yardımcı olmaktır – müşterilerin erken likidite elde etmelerini ve varlıklarının bir kısmını, onları iflas sonuçları hakkında spekülasyon yapmaya ve tek taraflı almaya zorlamadan geri almalarını sağlayan bir yol. riskler.”

Voyager sonuçta FTX’in satın alma teklifini reddetti ve teklifin müşteriler için en iyi değeri sunmayan “düşük top” bir teklif olduğunu söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir