Kripto Analisti, XRP ve Litecoin için Büyük Koşunun Geldiğini Söyledi, Bir Metriğin Sonraki Kripto Boğa Döngüsünü Tetikleyeceğini Öngördü!


coinprojesi.com asjkdl
kripto analisti, xrp ve litecoin için büyük koşunun geldiğini söyledi, bir metriğin sonraki kripto boğa döngüsünü tetikleyeceğini öngördü! 6

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, XRP ve Litecoin’de (LTC) rallileri tahmin ediyor ve önemli bir ölçümün dijital varlık piyasalarının bir sonraki büyük boğa aşamasını ateşleyeceğini söylüyor.

Analist, 584.000 Twitter takipçisine XRP‘nin Bitcoin çiftinde (XRP/BTC) sıkıştırıyor gibi göründüğünü ve bir çıkış için toplandığını söylüyor.

“Bu grafik, 2014 ve 2017’deki önceki döngüye çok benziyor.

Görünüşe göre XRP’de yine o büyük koşuyu yaşayacağız.

Grafik ne kadar sıkışırsa, kırılma o kadar ağır olur ve herkes o pozisyona koşar.”

image 18
Source: Michaël van de Poppe/Twitter

Yazma sırasında, XRP son yedi gün içinde %2 artışla 0,78 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, tıpkı XRP gibi, Litecoin‘in de oldukça uzun bir düşüş trendinden sonra yükselişe geçeceğini tahmin ediyor.

Kripto analisti, kripto gerçekten tekrar harekete geçmeden önce bir metriğin tersine dönmesini beklediğini söylüyor. Ona göre, USD’yi fiat para birimleri sepetine sabitleyen ABD doları endeksi (DXY), yaklaşık 1 yıllık rallisinde seyrini tersine çevirmeli.

“Hala bunun dönmesini bekliyorum, ardından kripto partisi başlayacak.”

image
Source: Michaël van de Poppe/Twitter

Analist ayrıca bir çift düşük değerli altcoin izliyor. Van de Poppe, Bitcoin’in hash gücüyle desteklenen varlıklar sunan bir blok zinciri olan Syscoin’in (SYS) şu anda boğalar için çekici bir destek seviyesinde olduğunu söylüyor.

“Basit, eğer tutarsa, uzun sürecek bir seviyeye bakardım.”

image 20
Source: Michaël van de Poppe/Twitter

Van de Poppe, bir kripto varlık grafiğinin tüm altcoin piyasasını kapsadığını söylüyor. Analiste göre, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Orion Protocol (ORN), bazı tüccarlar düşüş fiyat hareketinden uzaklaşsa bile, boğalar için uzun vadeli fırsatlar sunuyor.

“Bu grafik, altcoinlerin mevcut durumunun bir temsilidir.

Yerdeler ve bir yıldır ayı piyasasındalar.

Piyasadan çıkmak yerine, onlara girmenin zamanı geldi.”

image 14
Source: Michaël van de Poppe/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir