Kripto Analisti Parabolik Bitcoin Rallisini Tahmin Ediyor, 2022 İçin Büyük BTC Fiyat Hedefini Açıklıyor!


coinprojesi.com bitcoin btc correction
kripto analisti parabolik bitcoin rallisini tahmin ediyor, 2022 i̇çin büyük btc fiyat hedefini açıklıyor! 5

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, bu yıl BTC için devasa fiyat hedefini açıklarken, önümüzdeki aylarda Bitcoin (BTC) için parabolik bir ralli olacağını tahmin ediyor.

Sahte analist TechDev, 363.500 Twitter takipçisine Bitcoin’in ters çevrilmiş grafiğine baktığını ve BTC’nin uzun vadeli bir yükseliş trendinde olduğunu söylüyor.

TechDev’in yükseliş tezi, Bitcoin’in destek olarak 20 aylık hareketli ortalamaya (MA) saygı duymaya devam ettiği fikrine dayanıyor.

“Bitcoin, 20 aylık MA’yı daha düşük en yüksek ve daha düşük düşük seviyelerde çok yıllı net bir düşüş trendinde reddetmeye devam ediyor.

Başka bir çöplük çok uzakta görünmüyor.”

coinprojesi.com askdmas
kripto analisti parabolik bitcoin rallisini tahmin ediyor, 2022 i̇çin büyük btc fiyat hedefini açıklıyor! 6

Tüccarlar bazen farklı bir bakış açısı elde etmek için çizelgeleri tersine çevirir ve tersine çevrilmiş fiyat hareketinin hala tezlerini destekleyip desteklemediğini görür. Bitcoin durumunda TechDev, BTC‘nin 2019’dan 2020’ye kadar olduğu gibi 20 aylık MA’ya ulaştıktan sonra toparlanacağını söylüyor.

Haftalık grafiğe bakıldığında, kripto analisti, potansiyel olarak parabolik bir koşuyu ateşlemek için Bitcoin’in 50 haftalık hareketli ortalamanın üzerine çıkmasını beklediğini söylüyor.

“50MA’dan benzer mesafelerde, benzer RSI [göreceli güç endeksi] seviyelerinde benzer baskılarla haftalık BTC mumlarını karşılaştırmak.

Takip etmek için izliyorum.”

coinprojesi.com ljsdfn
kripto analisti parabolik bitcoin rallisini tahmin ediyor, 2022 i̇çin büyük btc fiyat hedefini açıklıyor! 7

TechDev‘in grafiğine göre, bir momentum göstergesi olan Bitcoin‘in göreceli güç göstergesi (RSI), Nisan 2020’de 45.000 dolardan desteği geri almayı başardı. Momentumdaki artış, Bitcoin’in 50 haftalık hareketli ortalamanın üzerine çıkmasından önce geldi ve sonunda BTC‘yi dik bir fiyata başlattı. tırmanış.

TechDev, bir sonraki BTC dalgalanmasına işaret etmek için aynı olaylar birleşimine bakıyor gibi görünüyor.

Kripto analisti, BTC’nin fiyat artışlarının 11 yıllık geçmişine de bakıyor. TechDev’e göre, Bitcoin, BTC’nin 50 haftalık üssel hareketli ortalamadan dört standart sapmada üst sıralara çıkma eğilimine bağlı olarak, yıl sonundan önce potansiyel olarak 160.000 dolara yükselebilir.

“Bitcoin dürtü kalıpları.”

coinprojesi.com dslfhds
kripto analisti parabolik bitcoin rallisini tahmin ediyor, 2022 i̇çin büyük btc fiyat hedefini açıklıyor! 8

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir