Kripto Analisti Nicholas Merten’e Göre Bitcoin (BTC) Artık Artmaya Hazır – İşte Hedefleri!


coinprojesi.com bitcoin pump
kripto analisti nicholas merten'e göre bitcoin (btc) artık artmaya hazır – i̇şte hedefleri! 3

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki aylarda ve 2022’nin geri kalanında nereye gideceği konusunda bir yol haritası çıkarıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Nicholas Merten, 510.000 YouTube abonesine, Bitcoin‘in Kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) 69.000 $’ın üzerindeki dramatik düşüşüne rağmen 24 Ocak’ta 34.000 $’ın altına düşmesine rağmen, Bitcoin’in aslında beklenenden daha iyi dayandığını ve bunun altına düşmediğini söyledi. 30.000 dolar işareti.

“Ocak ayında burada, indirim bu aralığı yeniden ziyaret ettiğinden beri, bir çok insan olarak 30.000 $ veya 25.000 $ ‘a kadar yakın bir yeniden test almadığımızı görmek için bir tür perspektif alıyoruz. Bunun yerine alıcıların daha yüksek primlerle geldiğini ve düşüşleri oldukça hızlı bir şekilde satın aldıklarını görüyoruz.”

DataDash sunucusu, BTC’nin hattı elinde tutma ve ardından 40.000 doları geri alma yeteneğinin, önde gelen kriptonun önümüzdeki iki ay içinde önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döneceği anlamına gelebileceğine inanıyor.

“Bütün bunlar hakkında gerçekten inanılmaz olduğunu düşündüğüm şey, sadece burada daha yüksek kiralamaya başlamak için kuruluma sahip olmamız değil… bu, önümüzdeki haftalarda gerçekten bulunduğumuz bölgeye geri dönebileceğimiz anlamına gelebilir. Önceki tüm zamanların en yüksek seviyeleri olan bu önceki direnç aralığına [65.000$] geri dönüyoruz.

Bahse girerim ki… bu muhtemelen Nisan ayında göreceğimiz bir şey.”

Merten, bazı yatırımcıların mutlak en ucuz Bitcoin pazarlığını beklerken, iyimser boğaların bir sonraki ralliyi kaçırmak yerine tetiği çekip BTC‘lerini kilitlemeyi seçtiğini söylüyor.

“Piyasadaki, beklemeyen bazı diğer boğalar, bu durumda akıllı para, içeri girip satın almaya karar verdi ve bunu geçen seferden çok daha hızlı yapıyorlar.

Burada görmemiz gereken, kabaca konuşursak, burada bir yeniden test, fiyatta üçüncü bir yüksek. Geçmiştekilerden daha yüksek.

Ve sonunda, insanları korkutacak bir tür geri çekilme yaşayabiliriz. [2021 sonlarında] gördüklerimize önemli ölçüde yakın olacağını düşünmüyorum çünkü trend güçleniyor.”

coinprojesi.com merten btc prediction
kripto analisti nicholas merten'e göre bitcoin (btc) artık artmaya hazır – i̇şte hedefleri! 4

Grafik analisti, Bitcoin‘in yalnızca sonunda 100.000 $ seviyesini kırmakla kalmayıp, muhtemelen bu fiyatı Kasım ayına kadar iki katına çıkarması için yılın sonuna doğru ileriye bakıyor.

“Fiyatlar yükselmeye başlayacak, bu önceki direnç aralığının üzerine çıkacak, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacak ve potansiyel olarak bu aralığı destekleyecek ve Kasım ayında yılın sonuna doğru son bir bahar rallisi yapacak. .

Hedefimiz bu. O zaman diliminde Bitcoin’in 150 bin dolara, 200 bin dolara ulaştığından bahsediyorduk.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir