Kripto Analisti Nicholas Merten’a Göre Bitcoin Bir Engeli Aştıktan Sonra 70.000 Dolara Çıkıyor!


coinprojesi.com bitcoin pump
kripto analisti nicholas merten'a göre bitcoin bir engeli aştıktan sonra 70.000 dolara çıkıyor! 3

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin‘in 70.000 $’a doğru bir baskının ortasında olduğunu ve oyunda bir kritik direnç seviyesi kaldığını söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Merten, 514.000 YouTube abonesine Bitcoin‘in şu anda 48.000 ila 50.000 dolar arasında büyük bir direnç noktasıyla karşı karşıya olduğunu söyledi.

Analist, BTC‘nin 50.000 $ aralığını inandırıcı bir şekilde parçalamak için bir sonraki girişimini yapmadan önce, önümüzdeki ayın daha iyi bir kısmı için mevcut seviyelerde mücadele edeceğini tahmin ediyor.

“Bu arada, fiyatın yarın dikey gitmesini çok isterim, muhtemelen fiyatın bu aralığı yeniden test etmeye başladığını, orada kırıldığını, biraz konsolidasyona başladığını, hatta biraz oynaklık olabileceğini göreceğiz. hatta 50.000 dolara kırabilir ve oradaki direnci kırabilir. Odaklanmak istediğim kilit nokta, daha yüksek bir trend görmeye başlamadan önce fiyatın muhtemelen Nisan ayı boyunca yatay olarak düşeceği…

Bahsetmek istediğim kilit nokta, direnişi desteğe dönüştürmenin önemi, önemi ve faydasıdır. Katılaşıyor, trendin artık şüpheci ya da çelişkili olmadığı, sorumluluğun boğalarda olduğuna dair bir mesaj gönderiyor. Herhangi bir aksilik noktasını yeni desteğe dönüştürdüler ve fiyatta yükselmeye hazırlar.”

coinprojesi.com asdsafva
kripto analisti nicholas merten'a göre bitcoin bir engeli aştıktan sonra 70.000 dolara çıkıyor! 4

Kısa vadede Merten, BTC için kartlarda bir düzeltme olduğunu düşünüyor. Yükseliş tezini güçlü tutmak için ana destek seviyesi olarak 45.000 doları görüyor.

“Muhtemelen burada biraz geri çekilmeye hazırız, belki bu aralıklardan birini 45.000 ABD Doları yeni destek gibi veya burada fiyatın genellikle birkaç kez konsolide edildiği 44.000 ABD Doları civarında yapmak için. Bu çok iyi olabilir.”

Yazma sırasında, Bitcoin geçen hafta %11 artışla 47.257 dolardan işlem görüyor ve gün içinde sabit kaldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir