Kripto Analisti, Ethereum Tabanlı Bir Altcoin İçin Yükseliş Öngörüyor!


Bir kripto analisti, Dogecoin (DOGE) ve ETH ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) hakkındaki tahminini güncellerken Ethereum (ETH) tabanlı altcoin Chainlink (LINK) için bir ralli öngörüyor.

Kripto tüccarı Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in, altcoin’in 7 dolarlık fiyat alanını başarılı bir destek seviyesine dönüştürmesinden sonra 11 dolara yükselebileceğini söyledi.

“Chainlink harika gidiyor. Potansiyel uzun bölgeler için hedeflediğimiz bu dönüşü de alıyoruz. Baktığım en iyi fırsat, burada potansiyel bir ticaret için 7,60 dolar, ancak onu 7,35 dolardan aldık, güzel destek/direnç dalgalanmasına neden olan bir devam, bu yüzden bu noktada yüksek aralıktayız. Bu beni Chainlink’te 11 dolara doğru koşacak büyük bir çıkış yapacağımıza inandırıyor.”

seri76 coinprojesi
michael van de poppe/youtube

Yazma sırasında LINK, gün içinde yaklaşık %11 artışla 8.73 dolardan işlem görüyor.

Gözlerini Dogecoin’e ayarlayan Van de Poppe, meme tokeninin mevcut eğiliminin geçen haftaki büyük ralliden sonra düştüğünü söylüyor. Ancak tüccar, DOGE’nin önemli bir seviyeyi aşmayı başarması durumunda trendini tersine çevirebileceğini söylüyor.

“Yaklaşık 0.127$’ı tekrar reddedersek, 0.105$ ile 0.11$ arasında bir alan etrafında uzunlar arıyorsunuz ve ardından bu sıçramayı yaklaşık %15’e oynamaya başlayabilirsiniz. Yukarı yönde bir kırılma yaşarsak, örneğin 0.13 senti kırarsak, o zaman yeniden yüksek aralığı [0.16 dolar] hedeflemeye başlayabiliriz.”

seri75 coinprojesi
michael van de poppe/youtube

Yazma sırasında, DOGE son 24 saatte %6’nın üzerinde bir artışla 0.12 dolardan el değiştiriyor.

Ardından, Van de Poppe MATIC’e ağırlık vererek, kırmızı-sıcak altcoinin 1,30 dolarlık fiyat hedefine ulaştığı ve şimdi 1,00 dolara düzeltmesi muhtemel olduğu konusunda boğaları uyarıyor.

Yazma sırasında MATIC, gün için hala yaklaşık %20 artışla 1.21 dolardan el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir