Kripto Analisti, Bu Altcoin’in Piyasa Değerine Göre En İyi 25 Kripto Varlığın Beklenmedik Bir Şekilde Yükseleceğini Söyledi!


altcoin
kripto analisti, bu altcoin'in piyasa değerine göre en i̇yi 25 kripto varlığın beklenmedik bir şekilde yükseleceğini söyledi! 2

Popüler kripto tüccarı Kevin Svenson, bir sonraki boğa koşusu boyunca bir borsa altcoinin piyasa değeri sıralamasında 50 noktadan fazla yükseleceğini düşünüyor.

Yeni bir tweet’te Svenson, 99.200 takipçisine KuCoin Token’ın (KCS) Binance Coin (BNB) ve Cronos’un (CRO) ayak izlerini takip edeceğini ve piyasa değeri bakımından 76. en büyük kripto varlığından ilk 25 tokene dönüşeceğini söyledi.

“KuCoin Token, Kasım 2021’den bu yana yaşanan tüm düşüş trendi boyunca en güçlü varlıklardan biriydi. BTC’ye karşı yükseldi ve değerini korudu… bu yüzden KCS’nin bir boğada ne yapacağını hayal edin.”

KuCoin, Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilmiş, borsaya özgü bir belirteçtir. KuCoin‘in yerel jetonu olan KCS, işlem ücretlerini azaltarak ve sahipleri ödüllendirerek ağdaki katılımı teşvik etmek için kullanılır.

KuCoin yazı yazılırken 21.72 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yaklaşık %19 arttı.

İleriye dönük olarak, Svenson, şu anda en iyi 100 piyasa değeri sıralamasında yer alan tüm kripto varlıkları arasında en iyi performans gösteren altcoin olacağını düşünüyor.

Bu altcoin önemli yükseliş yaşadı!

Bu ayın başlarında analist, katman-2 protokolü Loopring (LRC) için bir fiyat artışı çağrısında bulundu.

LRC‘nin fiyat artışı, Loopring‘in GameStop’un blok zinciri üzerine inşa edilen yeni takas edilemez token (NFT) platformunun beta sürümünü erken kayıtlar ve fon mevduatları için yayında olduğunu duyurmasıyla aynı zamana denk geldi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir