Kripto Analisti, Bu 3 Altcoin İçin “Ralli” Tahmininde Bulundu!


Bir kripto para analisti, XRP, Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) gibi seçkin altcoinlerin yükseliş trendinin süreceğini öngörüyor.

Michaël van de Poppe adlı analist, 660.300 Twitter takipçisine, XRP’nin sınır ötesi ödeme çözümünün muhtemelen 0,65 dolar seviyesine kadar bir düşüş yaşayacağını, ancak bu düşüşün ardından yükseliş ivmesini yeniden kazanacağını belirtti.

Van de Poppe’ye göre, bu düşüş sonrası XRP’nin değeri 0,90 dolara kadar çıkabilir.

“Önemli bir hareket. 0,65-0,69 dolar aralığı, kısa vadeli işlemler için dikkatimi çekiyor. Bu düşüş gerçekleşirse, muhtemelen daha sonra yeni bir yükseliş trendi başlayacak.”

grf551 1
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Yazı yazıldığı sırada, XRP’nin değeri 0,72 dolar.

Sıradaki altcoin, merkezi olmayan kehanet ağı Chainlink. Van de Poppe, LINK’in 6 dolarlık destek seviyesini koruduğunu ve bu durumun LINK’in değerinde büyük bir artışa işaret ettiğini belirtiyor.

“Şu ana kadar, Chainlink için durum oldukça iyi.

6 dolarlık seviyenin korunması gerekiyor.”

grf93
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Analiste göre, LINK’in değeri 16 dolara kadar çıkabilir. Yazı yazıldığı sırada, LINK 6,92 dolardan işlem görüyor.

Analizin son altcoin’i ise blockchain ölçeklendirme çözümü olan Polygon. Van de Poppe, MATIC’in muhtemelen 0,75 dolara kadar düşeceğini, ancak bu düşüşün ardından yeni bir yükseliş trendine başlayacağını belirtiyor.

“Bu konuda iki potansiyel senaryo var. Agresif bir yaklaşımla, 0,79-0,80 dolar seviyesine odaklanıyorum. Daha muhafazakar bir yaklaşımla, 0,75 dolar seviyesine odaklanıyorum. Bu yükseliş trendinin henüz sona ermediğini düşünüyorum.”

grf95
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Yazı yazıldığı sırada, MATIC’in değeri 0,798 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir