Kripto Analisti, Bir Altcoin’in Önümüzdeki Hafta İçinde Toplanacağına İlişkin Tahminde Bulundu!


Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, önümüzdeki haftalarda patlayabileceğini söylediği düşük değerli bir altcoin’i adlandırıyor.

Sektörde The Crypto Dog olarak bilinen takma adlı analist, GMX’i (GMX) “iyi araştırılmış ve kendine güveni yüksek bir oyun” olarak gördüğünü söylüyor.

GMX, düşük takas ücretleri ve sıfır fiyat etkisine sahip işlemler sunan, merkezi olmayan bir spot ve sürekli kripto borsasıdır.

The Crypto Dog’a göre, genel kripto pazarlarına meydan okuyan bir trendde işlem gördüğü için tüm temel metrikler GMX için sağlıklı görünüyor.

“Grafik estetik olarak çok iyi görünüyor ve belki devamı için de. Benim önsezim, GMX’in <2 hafta içinde 60 dolarda işlem gördüğünü söylüyor.

Bu grafiğe bakıp yeni kullanıcıları, ortalama hacimleri ve gelirleri gördükten sonra kulağa doğru geliyor.”

seri71 coinprojesi
kripto analisti, bir altcoin'in önümüzdeki hafta i̇çinde toplanacağına i̇lişkin tahminde bulundu! 2

Crypto Dog ayrıca, radar altı altcoinin şu anda kripto pazarlarında en uzun vadeli oyun olduğuna inandığı için GMX’e yoğun bir şekilde yüklendiğini söylüyor.

“Arbitrum’a başka bir para çekme işlemi göndermem ve 250.000 $ değerinde GMX daha satın almam gerekiyordu. Bu GMX fiyatı şimdi önceki tüm satın alımlarımdan daha yüksek, ancak temeller bunu haklı çıkarmak için önemli ölçüde güçlendi. Daha yüksek fiyata daha iyi bir anlaşma yapmak mutlu.. .

GMX, net değerimin en büyük bölümünü oluşturuyor ve ben daha fazlasını satın aldım. Bence şu anda kriptoda en iyi uzun vadeli ve erişilebilir oyun.”

Yazma sırasında, GMX 40,00 $ için el değiştiriyor. Analistin 60 dolarlık hedefine bir hareket, GMX için %50’lik bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir