Kripto Analisti 2030’a Kadar Her Yıl İçin Solana Boğa (SOL) Tahminleri Yapıyor – İşte Hedefleri


coinprojesi.com aksdjmo
kripto analisti 2030'a kadar her yıl i̇çin solana boğa (sol) tahminleri yapıyor – i̇şte hedefleri 4

Popüler bir kripto analisti, ETH’nin geleceği hakkında iyimser tahminlere dayanarak bir Ethereum (ETH) rakibi için uzun vadeli fiyat hedefleri belirliyor.

Yeni bir strateji oturumunda, finansal eğitime ev sahipliği yapan YouTube kanalı InvestAnswers, ilk olarak 410.000 abonesiyle Coinstack’tan Ryan Allis’in bir Ethereum grafiğini paylaşıyor.

Grafik, özellikle 2025’ten başlayarak, önümüzdeki on yılda önde gelen akıllı sözleşme platformu için değerlemede önemli artışlar gösteriyor.

InvestAnswers sunucusu diyor ki,

“Oldukça şaşırtıcı, hatta Aralık 2022 gibi kısa vadeli hedefler 12.581 $… ve 2025’e kadar ve bunun 100.000 $ değerinde olabileceği gibi.”

coinprojesi.com investanswers coinstack eth
kripto analisti 2030'a kadar her yıl i̇çin solana boğa (sol) tahminleri yapıyor – i̇şte hedefleri 5

Allis, ETH tahmin modelinin “tüm varlıkların faydalarından ve nakit akışlarından türetilen içsel bir fiyatı olduğu” inancına dayandığını belirtiyor ve ETH‘nin nakit akışlarının önümüzdeki yıllarda artmasını bekliyor.

InvestAnswers sunucusu, bundan sonra, 1. katman blok zinciri protokolü Solana’nın gelecekteki değerlemesinin, özünde Ethereum’un fiyat hareketiyle nasıl bağlantılı olduğunu tahmin etmenin yolunu tartışıyor.

“Ethereum bu sayılara değerse, Solana veya herhangi bir katman-1’in bu piyasa değerinin en az %20’si değerinde olması gerektiğine inanıyorum.

Bazı sayıları topladım ve bu modellere dayalı Ethereum fiyat hedefini aldım, deflasyonist olan Ethereum arzını aldım, bu yüzden bugün 119 milyona karşılık 30 Aralık’a kadar yaklaşık 110 milyon ETH’ye sahip olacağımızı tahmin ediyorum.

Sonra piyasa değerini hesaplıyorum, ETH 12.500 dolara giderse 1.5 trilyon dolar olur ki bu Bitcoin piyasa değerinin yaklaşık 1.5 katıdır. Sonra SOL’u hesapladım, tüm farklı yıllar boyunca bu piyasa değerinin %20’sini ve SOL arzına böldüm, ki bu elbette biraz enflasyonisttir ve yılda %9,6 artar.

Bu bize benimkinden farklı olan bazı Solana fiyat hedefleri veriyor.”

coinprojesi.com investanswers eth sol
kripto analisti 2030'a kadar her yıl i̇çin solana boğa (sol) tahminleri yapıyor – i̇şte hedefleri 6

Analist, Solana’nın şu anda Ethereum’un ticaret fiyatının yaklaşık %10’u değerinde olmasına rağmen, ETH’nin yukarıda tahmin edilen seviyeleri karşılaması durumunda, SOL’un adil piyasa değerinin ETH’ye göre iki katına çıkacağını belirtiyor.

“Bu, bize bu yılın Aralık ayında yaklaşık 935 $ ‘lık bir fiyat hedefi verecek. Evet, bu büyük bir hopium numarası, bugün bulunduğumuz yerden 9 kat daha fazla olurdu.

Bunu beklemiyorum, ancak bu rakamlar Ethereum için doğruysa, teorik olarak Solana fiyatının gidebileceği yer burasıdır.”

YouTube sunucusu, yaşadığı artan acılara rağmen Solana ekosistemine inandığını söyleyerek bitiriyor.

“Solana, Eylül ayındaki hatalarına ve 17 saatlik kesintisine rağmen, ETH 2.0 olması planlanandan daha iyi.”

Yazma sırasında, Solana gün içinde %5 düştü ve 102.08$’dan işlem görürken, Ethereum aynı dönemde %3.07 düşüşle 3.025$’a düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir