Analist Bobby Lee, Bitcoin’in 1 Milyon Dolara Ulaşması İçin Neler Olması Gerektiğini Açıkladı!


Kripto para birimi kıdemli Bobby Lee, Bitcoin’in fiyatının önümüzdeki üç ila beş yıl içinde 1 milyon dolara ulaşmasını engelleyebilecek ana faktörlerin ne olduğunu düşünüyor.

Çin yasadışı Bitcoin ilan etme olasılığını araştırırken, Lee böyle bir yasak 2021 yılında gerçekleşmesi olasılığının düşük olduğuna ancak amiral gemisi kripto para fiyatı yedi rakamlı seviyelere ulaşma potansiyeline sahip olduğunda üç ila beş yıl içinde olabileceğine inanıyor.

“Çin gibi ülkelerin bunu sıkı bir şekilde düzenlemeye çalıştığını, pratik olarak – neredeyse yasaklamadan yasaklamaya çalıştığını görüyoruz…

“Bence tabuta çakılacak tek çivi, Bitcoin’i kelimenin tam anlamıyla gayri meşru ve kaçak olarak ilan etmek. Yani henüz bunu yapmadılar. Sanırım bu çiviye çakılan son çekiç olurdu. Bunun bu yıl olacağını sanmıyorum, ama üç, dört, beş yıl içinde gerçekleşmesini görmek delilik değil. Bitcoin bir milyon dolara ulaştığında, Çin’in tekrar gerginleşeceğini düşünüyorum.”

Lee ayrıca, Bitcoin’in devam eden başarısına yönelik tehditlerden birinin, dünya genelinde muhafazakar para ve maliye politikalarının benimsenmesi olduğunu söylüyor.

coinprojesi bitcoin btc
analist bobby lee, bitcoin'in 1 milyon dolara ulaşması i̇çin neler olması gerektiğini açıkladı! 2

“Dünyadaki hükümetler bir araya gelip, fiat para anlamına gelen merkez bankacılığı politikalarını, aşırı baskıdan, aşırı devalüasyondan gerçekten kaçındıkları daha sağlam bir para ilkesi olacak şekilde değiştirirlerse – Bütçelerini dengelemeye başladıkları yerde, ulusal bütçeler, böylece tüm ek mali para gevşetici politikaları ve tüm tahvillerin, borçların ve hazinelerin ve tüm bu şeylerin ihracını gerektiren bir harcama açığıyla karşılaşmazlar…

Bunun bir nebze olsun gerisinde kalabilirlerse ve mali harcamaları gerçekten yönetebilir ve para politikasını yönetebilirlerse ve potansiyel olarak altın destekli veya kısmen Bitcoin destekli gibi varlığa dayalı paraya geri dönebilirlerse, o zaman Bitcoin’in görünümü, Bitcoin’in yavaşlayacağını düşünüyorum. itibari paraya karşı rekabet gücü açısından.”

Ancak Lee, para arzının yakın zamanda daralacağını öngörmüyor.

“Mümkün olduğunca çok para basmak için bir yarış gibi ve bu kendilerini ayağından vurmak [sic]. Bitcoin’e bacak veren de bu.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir