Jim Cramer, Binance Hakkında Uyarı Yayınladı!


CNBC Mad Money sunucusu Jim Cramer, en iyi kripto para borsası Binance hakkında bir uyarı daha yayınladı; bu kez ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Binance hakkında çok endişeli olduğuna inanıyor.

Cramer ayrıca, “Kriptoyu sevmiyorum” diyerek kripto karşıtı duruşunu pervasızca yineledi.

Mad Money sunucusu, SEC’in Binance’in Voyager anlaşmasını kapatmasına izin vermemesinin, ajansın Binance’in birçok kişinin düşündüğünden daha fantastik olduğunu kanıtlayacağından çok endişe duyduğunun bir göstergesi olabileceğini düşünüyor.

Ayrıca, savunucularının ihtiyacı konusunda çok katı olduğunu belirterek kriptodan hoşlanmadığını belirtti. “İnsanların gereksiz yere para kaybetmelerini istemiyorum” diye ekledi.

Yeni bir gelişmede ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Binance’e sınırlı itirazda bulundu. Amerika Birleşik Devletleri, feshedilmiş kripto borç veren Voyager’ın varlıklarının 1.02 milyar dolarlık bir satın alımını önerdi.

binance haberleri
jim cramer, binance hakkında uyarı yayınladı! 2

Kripto para borsasının “bu büyüklükteki bir işlemi tamamlama” yeteneğinin yanı sıra Binance.US’nin müşteri fonlarını nasıl güvence altına almayı planladığı ve Binance.US’nin kripto para portföyünü nasıl yeniden dengeleyeceğine ilişkin ayrıntılar, SEC’in ortaya çıkardığı bilgi boşlukları arasındaydı.

Aralık ayında Voyager Digital, Binance.US’nin varlıklarını 1.022 milyar dolara satın almayı kabul ettiğini duyurdu. İflas eden kripto kredi kuruluşu Voyager, Binance yeni bir teklif vermeden önce varlıklarını artık feshedilmiş kripto borsası FTX’e satmaya daha önce izin vermişti.

CNBC’nin “Mad Money” sunucusu, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’i ilk kez eleştirmiyor.

Cramer ironik bir şekilde parasını bir spor bahis şirketi olan DraftKings’e Binance’den daha fazla güveneceğini söyledi ve ana rakibi FTX’in çöküşünün ardından Binance’in “gerçek bir meşruiyeti olmadığını” söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir