InvestAnswers’a Göre, 2022 Yılın’da Kurumlar Bitcoin’e (BTC) Odaklandı!


coinprojesi.com sdslkfmdsf
investanswers'a göre, 2022 yılın'da kurumlar bitcoin'e (btc) odaklandı! 2

Popüler bir kripto analisti, 2022’de Bitcoin (BTC) için kurumsal paranın geleceğini ve karşılaştırmalı kripto varlığının fiyatını artıracağını söylüyor.

Yeni bir videoda, finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers 412.000 abonesine ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yapılan başvuruların kurumsal yatırımcıların Bitcoin satın almaya artan ilgisini gösterdiğini söylüyor.

2021’in son çeyreğinde 60’ın biraz altında olan SEC 13F başvurularının sayısı, 2022’nin ilk iki ayında yaklaşık 160’a yükseldi.

“Bu, her çeyrekte Bitcoin’den bahseden SEC 13F başvurularının sayısı ve neredeyse 3 kat arttı ve bu, müşteriler için 100 milyon doların üzerinde varlık yöneten varlık yöneticileri için. Hisse senedi varlıklarını ve diğer dijital varlık varlıklarını da açıklamaları gerekiyor. Bu yüzden unutmayın, akıllı para 2022’nin ilk çeyreğinde geliyor. Kapıyı çalıyorlar ve 58 bahisten 160’a çıkmak büyük bir patlama.”

Analist, piyasadaki mevcut zayıflığa rağmen, kurumsal para kriptoya gittiğinde Bitcoin fiyatının patlayacağını söylüyor.

“Kurumsal paranın gelişi fiyat artışına neden olacak mı? Cevap evet ve Kevin O’Leary de aynısını söyledi. Bu paranın oyunu tamamen değiştirmesini bekliyor. Raoul Pal da öyle, ben de öyle, başkaları da öyle. Bugün Glassnode istatistiklerine de bakarsanız, işlemlerin %80’inin, hacmin %80’inin kurumsal milyon dolar artı işlemler olduğunu görürsünüz.

Şu anda piyasayı yönlendiren şey bu, bu nedenle zayıflık ve belirsizliğe rağmen şunu unutmayın: büyük resim. Kurumlar devreye girdiğinde, aslında tetiği çekmeden önce 6, 12, 24 ay için plan yaparlar. 2022, tetiği çekecekleri yıl olduğuna inanıyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir