Hyperdex Ana Ağını Başlattı, Üç Yatırım Stratejisini Tanıttı!


üç
hyperdex ana ağını başlattı, üç yatırım stratejisini tanıttı! 2
  • Hyperdex ana ağını başlattı.
  • ‘Küpler’ olarak adlandırılan ilk üç ürün yayına girdi.
  • Bu küpler Sabit Gelir, Algo Ticareti ve Yarış Ticaretini içerir.

Günlük kullanıcılar için hepsi bir arada bir yatırım platformu olan Hyperdex, kendi ana ağını tanıttığını duyurdu. Bu lansmanın yanı sıra, kapsamlı iyileştirme ve üçüncü taraf denetiminden geçen ilk ürünleri canlı yayına giriyor.

“Küpler” olarak adlandırılan bu yatırım stratejileri, “Sabit Gelir”, “Algo Ticareti” ve “Yarış Ticareti”ni içerir. Bunlar, kullanıcıların Hyperdex‘i ve özelliklerini tanımasını sağlar.

Ayrıntılı olarak, Sabit Gelir, yatırımcıların belirli bir süre boyunca sabit bir getiri elde etmelerini sağlayan düşük riskli bir strateji olarak tanımlanmaktadır. Bu arada, Algo Trading, yatırımcıların belirli bir süre boyunca uygun bir getiri elde edebilecekleri ılımlı bir risk stratejisi olarak kabul edilir. Öte yandan, Race Trading, yatırımcıları bir varlığın gelecekteki fiyatına dayalı türev benzeri bir pozisyona götüren yüksek riskli bir stratejidir.

Son küp, Hyperdex‘in bir türev sözleşmesinin her bir bileşenini kontrol ettiği, platformun birincil ürünlerinden birini oluşturur. Son kullanıcı perspektifinden bakıldığında, eğer biri Race Trading küpünü seçecekse, kote edilen varlığı yatırmalı ve sonuçları beklemelidir.

Ayrıca, Hyperdex’in ‘ayarla ve unut seçeneği’ ile platform, yatırımcılara türev alım satım işlemlerinin getirdiği olumsuzluklarda yardımcı olur.

Ayrıca, Hyperdex Kurucu Ortağı Manfredi Magris, şirketin yeni başarısı hakkında şunları söylüyor:

Hyperdex, DeFi yatırımının karmaşıklığını azaltmak ve kullanıcılara bir zamanlar profesyonellerin imtiyazı olan sofistike ürünlere erişim sağlamak için tasarlandı. Örneğin, Yarış Ticareti küpümüz, tümü HYP jetonu tarafından desteklenen, merkezi olmayan finansın ödüllerini herkesin deneyimlemesini kolaylaştıran basitleştirilmiş bir türev sözleşmesi içerir.

Ek olarak, Hyperdex‘in HYP tokeninin bir IDO aracılığıyla yatırımcılara verilmesi planlanıyor. Platformun kullanıcılarına sunulan ödülleri artırmak ve yukarıda belirtilen ticaret stratejilerinin dağıtımını teşvik etmek için kullanılır.

Buna ek olarak, şirket gelecekte yatırımcıların getirilerini iki katına çıkaracak daha sofistike “Hiperküpler” ve bir P2P kredi değişimi başlatmayı planlıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir