Hindistan’ın En Büyük Kripto Borsası, Doge Killer (LEASH) Token’ını Listelemeyi Planlıyor!


Sun Crypto, Hindistan’ın En Büyük Kripto Borsası Olarak Doge Killer (LEASH) Token’ı Gündeme Taşıyor! Kripto Borsası, Twitter Takipçilerine Yönelik İlginç Bir Soruyla Dikkatleri Üzerine Çekiyor: “SunCrypto’da LEASH’e Yer Vermeli miyiz?”

Doge Killer için oy kullanıldı

LEASH Token’ının Listelenmesi İçin Yapılan Oylamada %80,9’luk Büyük Bir Çoğunluk Onay Verirken, %12,1 Hayır Oyu Kullanıldı. %7’lik Kesim ise “Şimdilik Değil, Boğa Piyasasında” Olarak Oy Kullandı.

Henüz Başka Bir Duyuru Yapılmadan Anket Devam Ediyor ve 957 Oy Toplandı. Kripto Borsası, Konuyla İlgili Herhangi Bir Yeni Gelişme Paylaşmadı.

Kripto Borsası, 3 Mart’ta Pawswap’in PAW Token’i İçin Benzer Bir Anket Gerçekleştirdi. PAW Listelemesine Destek Veren Oylar %85,7 İken, %14,35 Hayır Oyu Kullanıldı.

Kripto Borsası, Daha Sonra 6 Mart 17:30’da PAW Token’ını Listelemeye Karar Verdi.

Shiba Inu (SHIB) Ekosistemine Ait Bir Token Olan Doge Killer (LEASH), Shibarium Beklentilerinin Devam Ettiği Şu Dönemde, Diğer SHIB Trifecta Jetonları Olan SHIB ve BONE ile Beraber Artan İlgiyle Karşılaşıyor.

doge killer
hindistan'ın en büyük kripto borsası, doge killer (leash) token'ını listelemeyi planlıyor! 2

Geçtiğimiz ay, LEASH kripto para birimi en iyi kripto borsası Bitget’e doğru ilerledi ve 27 Şubat’ta borsa, LEASH ve PAW USDT çiftlerinin listelendiğini duyurdu.

Şubat ayında, merkezi Hong Kong’da bulunan ancak kaydı Seyşeller’de yapılmış olan bir borsa olan XT.com, Doge Killer (LEASH) kripto para birimini listelemeyi duyurdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir