Grayscale CEO’su 2022’de İzlenmesi Gereken Beş Kripto Trendini Belirtti!


coinprojesi.com lkfdhjclzx
grayscale ceo'su 2022'de i̇zlenmesi gereken beş kripto trendini belirtti! 2

Grayscale Investments’ın CEO’su Michael Sonnenshein, kripto piyasası 2022’ye sıçrarken izlenecek trendleri ortaya koyuyor.

Sonnenshein, yatırımcılara yazdığı yeni bir mektupta, dijital ekonominin hala erken aşamalarında olduğuna inandığını söylüyor.

CEO, yatırımcıların yeni yılda kriptonun altyapı gelişimini izlemesinin önemli olduğunu düşünüyor.

“Kripto ekonomisi ve mevcut finansal piyasalar giderek daha fazla iç içe geçtikçe, bunların en çekici uzun vadeli yatırım fırsatlarından bazılarını sağlaması muhtemeldir ve Grayscale, omurgayı oluşturan protokollere sorunsuz, erken erişim belirleme ve sağlamaya lazer odaklıdır. bu ekosistemin.”

Sonnenshein ayrıca, yeni kripto protokollerinin çoğalmasıyla sıralama yapmanın zor olduğunu da ekliyor.

”2013’ten beri yaptığımız gibi, hem belirli jetonlara hem de daha çeşitli ve tematik fonlara odaklanan en cazip fırsatları belirlemeye ve tekliflerimizi buna göre genişletmeye devam edeceğiz.”

Grayscale yöneticisi, Web3‘ün bu yıl boyunca heyecan verici yatırım fırsatları sunduğunu söylediği “güçlendirilmiş ana akım keşif ve benimseme” göreceğini tahmin ediyor.

Ayrıca, değiştirilemez tokenlerin (NFT‘ler) 2022’de gelişmeye devam edeceğine inanıyor.

“Fiziksel ve dijital dünyaların, özellikle özgünlük, köken, sahiplik ve daha fazlası gibi konular etrafında ve moda, müzik, oyun, emlak ve biletleme gibi sektörlerde daha da fazla bir karışımını görmeyi bekliyoruz.

Ekibimiz NFT’lerin gelişimine çok dikkat ediyor.”

Sonnenshein, düzenleyicilerin ve politika yapıcıların şu anda kripto ile her zamankinden daha fazla meşgul olduğu sonucuna varıyor.

“Bu, konuşmanın, uygun düzenleyici çerçevelerle sağlandığında bu yeni teknolojilerin nasıl gelişebileceğine, kripto şirketlerini Amerika Birleşik Devletleri’nde tutmasına ve kripto düzenlemesi için küresel bir standart belirlemesine olanak sağlıyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir