Golden State Warriors, 2022 Playoff NFT’lerini Açıkladı!


golden state warriors
golden state warriors, 2022 playoff nft'lerini açıkladı! 2
  • Golden State Warriors, 2022 playoff NFT koleksiyonunu açıkladı.
  • Ekip ayrıca FTX ile ortaklıklarını da duyurdu.
  • Bu koleksiyon şimdi ikinci NBA NFT koleksiyonu.

San Francisco’nun NBA takımı Golden State Warriors, profesyonel bir spor takımı tarafından sunulan ilk duyarlı NFT koleksiyonunu duyurdu. Koleksiyon aynı zamanda Warriors’ın 2022 playoff serisini anmak için geldiği için ikinci NFT koleksiyonu.

Duyuru, takımın resmi web sitesindeki bir blogda geldi ve resmi hesaplarındaki bir Twitter gönderisiyle desteklendi.

Golden State Warriors 2022 Playoff NFT Koleksiyonu, 12 benzersiz tasarıma sahip 3.000 NFT‘yi içerecek şekilde oluşturuldu. Tasarımlar, Warriors’ın resmi pazarı olan FTX US’de basıldığında rastgele atanacak.

Haber bloguna göre, bu tasarımların her birinin kendi nadirlik seviyesi vardır ve tüm NFT’ler, Discord’daki GSW topluluğuna geçiş olarak ikiye katlanan koleksiyonlardır. NFT‘lerin nadirliğine bağlı olarak, taraftarlar NBA Finalleri biletleri, Warriors NBA Şampiyonası Yüzükleri, imzalı ürünler, ek NFT’ler, özel ürünler ve daha fazlası dahil olmak üzere ödüllerin kilidini açma fırsatına sahiptir.

NFT koleksiyonunda 1947 Warriors NBA Şampiyonası Bilet Stub, Oracle Arena Ticket Stub, Warriors Varsity Jacket (1’de 1), Warriors Foam Finger, Warriors 2015 NBA Şampiyonluk Yüzüğü, Warriors Championship Banner (1’de 1), Warriors yer alacak. Tarihi Logo Kolajı, Warriors Basketbol Potası, Warriors Altın Basketbol Potası ve Warriors 75. Yıldönümü Elması.

Daha önce bahsedilen koleksiyona ek olarak, 1’de 1 Gold Bar All-Access Pass’ın özel bir ilavesi de koleksiyonun “taç mücevheri” olarak sunuluyor. NFT, Gold Bar’ın fiziksel bir versiyonu ve Chase Center’daki tüm Warriors 2022 playoff oyunlarına iki bilet ile birlikte birçok avantaj ve yardımcı programla eşleştirildi. Bütün bunlar sadece doğrudan müzayededen satın alınabilir.

Söz verildiği gibi, NFT koleksiyonundan elde edilen gelirin bir kısmı, takımın eğitimi ve gençlerin gelişimini destekleyen resmi yardım kuruluşu olan Warriors Community Foundation’a gidecek. 2012’deki kuruluşundan bu yana vakıf, Körfez Bölgesi’ndeki eğitim kurumlarını desteklemek için 25 milyon dolar bağışladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir