GMR Finance Nedir ? Amacı ve Projesi !


gmr finance
gmr finance nedir ? amacı ve projesi ! 3

GMR Finance bir oyunucu ve yayıncı topluluğunu bir araya getirme amacı ile kurulmuştur. Ayrıca bu platrformda online olarak oyunlar oynanacak ve turnuvalar düzenlenecektir. Coinmarketcap’da gün itibari ile listelenmeye başlanmış olan GMR Finance‘nin şuan ki değeri $0.00000079 dır.

GMR Finance Projesi ve Amacı

İçerik oluşturanlar, Oyun Geliştiriciler Ayrıca Oyun Platformları, bu plartformda kişisel NFT’ler oluşturabilecek, sergileyebilecek ve satabileceklerdir.
Not: NFT , Eşsiz benzeri olmayan dijital varlık. Lisansı alınmış ürün gibi .
Oyuncular ve yayıncılar Klipleri, videoları veya ürettikleri farklı şeyleri NFT’lere dönüştürebilecektir. Ayrıca bunu yaparken sadece bir kaç fare tıkı ile yapabileceklerdir. Değiştirilemez bir ürün, bu dijital bir ürünün benzersiz olduğunu ve bu nedenle farklı bir kişinin bu varlığı tekrar ortaya atamayacağını onaylayan , bir dijital defter veritabandır. Ayrıca NFT’ler fotoğraflar, videolar, klip veya oluşturduğunuz sesleri temsil etmek için kullanılabilmektedir.

Gamer Vault (Oyuncu Kasaları) Özelliği

Bu bölüm biraz steam mantığını andırmaktadır. Kendi profil sayfanızı oluşturabilecek ve sevdiğiniz oyunları bu bölüme ekleyebileceksiniz. Ayrıca bu alandan online oyunlara ve yarışmalara katılım yapıp ödüller için savaşabileceksiniz. Bununla birlikte evden PES veya FİFA turnuvalarına katılmak gibi.

Turnuvalar, Yarışmalar ve Ödüller

gmr finance game

İlerleyen çeyreklerde GMR Finance 20,000$ gibi ödüllü yarışmalar düzenleyecektir. Xantares kim ben daha iyim diyenler bile turnuvada boy gösterebileceklerdir. Ayrıca oyun içeriği ve çeşidini yüksek tutmayı amaçlayan kuruluş tüm yarışmalara ev sahibi yapma amacını gütmektedir.

Ayrıca kullanıcıları ara ara ödüller dağıtmayı planlayan GMR Finance bu ödüllerin Xbox, PlayStation, Steam, Amazon ve bir çok platformda indirimli oyun satın alacaklarını belirttiler.

Kurulan Ortaklıklar

GMR Finance bir çok yayıncı ve Youtube ile görüşmelere başladıklarını belirttiler. Fakat şuan için açıklanan bir isim veya kuruluş göze çarpmamaktadır.

GMR Finance ‘nin Hedefleri Neler ?

2021 Mayıs Ayı Hedefleri

CoinMarketCap’te Listelenmek ve Sözleşme Oluşturmak ✓
Token Ön Satış ✓
Yazılım Denetimlerini Gerçekleştirmek. ✓

2021 2. Çeyrek

Gamer Vault Lansmanı
Canlı CEO AMA Weekly (Twitch)
Topluluk Oluşturma
Topluluk Şampiyonları İlk Katılım

2021 3. Çeyrek

Yazılım İyileştirme
Birinci Sınıf Etkileyici Uygulamaları
Birinci Sınıf Etkileyici İlk Katılım
NFT Platformu Başlatma
Sanal Başlatma Olayları (covid-19 nedeniyle ertelenen canlı etkinlikler)

Ç4 2021

Turnuva Uygulamaları
Gamer Vault Uygulama Geliştirme
Ödüller Lansmanı
Youtuber ve İçerik Üreticileri Ortaklıkları

Olumsuz Yönleri

Her şey güzel gözüküyor var olan bir benzer sistemleri bir araya toplayarak dijitalleştirmeye çalışılma çabası gözükmektedir. Fakat herkesin akılında tek bir soru . Hilelere nasıl engel olacaklar. Bundan dolayı hile gerçeğini engellemek için ayrı bir ekip kurulması gerekmektedir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 3 sene önce

    Gmr çok tehlikeli ha?

  2. 3 sene önce

    Güzel proje ama evrilmesi gerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir