Gala Fiyat Tahmini, GALA Fiyatı 2022’de 2 Dolara Yükselecek mi?


coinprojesi.com gala price
gala fiyat tahmini, gala fiyatı 2022'de 2 dolara yükselecek mi? 6

Bu Gala Fiyat Tahmini 2022 makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, GALA fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Gala (GALA), bu yıl kripto dünyasını kasıp kavuran en aktif kripto para birimlerinden biri. Spesifik olmak gerekirse, kripto 26 Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0.836 $’a ulaşmayı başardı. GALA’nın bu şaşırtıcı performansı, ağın dünya çapında kripto yatırımcılarını çekmesini sağlıyor.

GALA 2022’de 2 Dolara Ulaşabilir mi? Kısa süre sonra öğreneceğiz. Ancak GALA analizimize geçmeden önce “Gala Nedir?” sorusunun cevabını verelim. bu GALA tahmini 2022 makalesinde.

Gala (GALA) nedir?

Gala Games, oyun endüstrisini farklı bir yöne götürerek oyunculara oyunlarının nasıl oynandığını kontrol etmelerini sağlar. Gala Games misyonunun misyonu, “gerçekten oynamak isteyeceğiniz blockchain oyunları” yapmaktır.

Proje, oyuncuları bir araya getirerek, oyun içi varlıklara yüzlerce dolar harcayabilecekleri ve oyunu oynamak için sayısız saat harcayabilecekleri gerçeğini değiştirmeyi umuyor ve bunların tümü tek bir tıklamayla kolayca alınabiliyor. Blockchain teknolojisi, oyunculara oyunlar ve oyun içi varlıklar üzerinde kontrol sağlamak için kullanılacak ve oyunlarda yaratıcı düşünceyi yeniden tanıtacak bir hareket olacak.

Gala Games ekosisteminde oyuncular, takas edilemeyen jetonlara (NFT’ler) sahip olabilir ve oyunların yönetimini etkileyebilir. Kurucunun Düğümleri oylama mekanizmasıyla oyuncular, Gala’nın hangi oyunları geliştirmesi ve hangilerinin finansman alması gerektiğini etkileyebilir. Oyuncular ayrıca en sevdikleri oyunlar için NFT satın alabilirler. Ayrıca Gala Games, kendi yardımcı programı simgesi olan GALA’yı kullanır. Gala Games şu ana kadar bir oynanabilir oyun – Town Star – ve bir dizi NFT koleksiyon ürünü – VOX’u piyasaya sürdü. Şirket gelecekte fantezi RPG oyunu, bilimkurgu strateji oyunu ve kule savunma oyunu gibi daha fazla oyun çıkarmayı planlıyor.

Gala Oyunları 2019’da başladığından beri, en pahalı parça 3 milyon dolar değerinde olmak üzere toplam 26.000 NFT satıldı.

Artık Gala hakkında net olduğumuza göre, GALA’nın 2022’de faydalı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu GALA fiyat analizi ve GALA fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Gala Güncel Piyasa Durumu

Bu Gala fiyat analizinin yazıldığı tarihte, GALA, 24 saatlik işlem hacmi 809.609.201 $ ile 0.49 $’dan işlem görüyor. GALA’nın fiyatı son 24 saatte %0,51 arttı.

Ayrıca, GALA’nın mevcut dolaşım kaynağı 6.98B GALA’dır. Şu anda, GALA için en iyi kripto para borsaları Crypto.com Exchange, Binance, OKEx, FTX ve Huobi Global’dir.

Şimdi, 2022 için bu GALA teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Gala Fiyat Analizi

Şu anda GALA, CoinMarketCap‘te 44. sırada yer alıyor. Ancak GALA blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu GALA fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

coinprojesi.com asd
gala fiyat tahmini, gala fiyatı 2022'de 2 dolara yükselecek mi? 7

Yukarıda gösterilen günlük zaman çizelgesi grafiğinde Simetrik Üçgen Modelini görebiliriz. Bu model, fiyat kırılmasına veya kırılmaya yol açabilecek konsolidasyon dönemini gösterir. Öngörülebilir gelecekte, GALA’nın yükselişe geçme şansının düşüşten daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

coinprojesi.com
gala fiyat tahmini, gala fiyatı 2022'de 2 dolara yükselecek mi? 8

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 48.11’in üzerindedir, bu da GALA’nın neredeyse aşırı satım durumunda olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, tüccarların ticaret yaparken dikkatli olmaları ve daha fazla kayıplardan uzaklaşmaları gerekir.

GALA’nın Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

coinprojesi.com safas
gala fiyat tahmini, gala fiyatı 2022'de 2 dolara yükselecek mi? 9

2022’nin başından bu yana, GALA’nın fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak GALA, 2022’de rekabetçi bir pazara sahip.

Gala Fiyat Tahmini 2022

Aşağıdaki tablo, GALA’nın son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Ayrıca, GALA fiyatı yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, GALA boğalarla birlikte koşabilir, 1.006 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe çıkabilir.

coinprojesi.com ufihweja
gala fiyat tahmini, gala fiyatı 2022'de 2 dolara yükselecek mi? 10

Tersine, yatırımcılar kriptoya yönelirse, ayılar devralabilir ve GALA’yı yükseliş pozisyonundan çıkarabilir. Daha basit bir ifadeyle, GALA’nın fiyatı aşağı yönlü bir sinyal olarak neredeyse 0,384 dolara düşebilir.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli GALA fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Dahası, bu ancak geçmişteki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Gala Fiyat Tahmini 2023

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, GALA 2022’nin sonunda 3 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 3.5 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 3$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak GALA’nın geleceği için şüphesiz mümkün.

Gala Fiyat Tahmini 2024

GALA, 200 günlük uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini sağlam bir şekilde tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı misyonunu 5 $ ile hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacaklar, bu da düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacaktır. .

Gala Fiyat Tahmini 2025

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, GALA fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, GALA yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. fiyat yükselip 10$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Gala Fiyat Tahmini 2026

Önümüzdeki dört yıl içinde GALA’nın fiyatı 25 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak GALA için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, GALA’nın tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Çözüm

GALA’nın 2022’de parlak bir geleceği var. GALA ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte GALA’nın yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Boğa GALA fiyat tahmini 2022 $ 2’dir. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar GALA’nın Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar vermişlerse, yeni ATH’sine bile ulaşabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir