FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Önümüzdeki Birkaç Yılda Kripto Piyasaları Hakkında İyimser Olduğunu Söyledi!


FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, önümüzdeki yıllarda iki ana nedenden dolayı güçlü bir kripto para piyasası öngörüyor.

Kripto türevleri borsasının multi-milyarder başkanı, son SALT New York konferansında yaptığı açıklamalara göre, blockchain teknolojisinin kullanımındaki yeniliğin daha güçlü bir kripto para piyasasına yol açabileceğine inanıyor.

“Blockchain, finansal uzlaşma, ödemeler, zincir içi sosyal medya ve bir ton başka şey açısından çok büyük, çok büyük kullanım örneklerine sahip. Bunların ölçeklenmesi zaman alacak, ancak insanlar bunun üzerinde çalışıyor.”

ftx

Bankman-Fried, dijital varlık piyasalarının uzun vadeli beklentileri konusunda iyimser olmasının bir başka nedeninin de düzenleyici netliğin kurumsal yatırımcılardan büyük bir sermaye dalgası getirme potansiyeli olduğunu söylüyor.

“Düzenleyici netlik bence bu alana geliyor. Bence bu çok büyük olacak. Sanırım, içeri girmenin bir yolunu arayan ancak bunu net bir federal gözetim olmadan yapma konusunda kafaları karışmış ve gergin olan bir dizi kurum için varlık sınıfının kilidini açacaktır. Dolayısıyla, bence bu iki şey gerçekten heyecan verici ve önümüzdeki birkaç yıl içinde çok daha güçlü bir pazar yaratacakları konusunda iyimsersiniz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir