FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Ethereum (ETH) Birleşmesi İçin Tahminini Açıkladı!


FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Ethereum (ETH) merakla beklenen birleştirmeyi hisse kanıtı kanıtı (PoS) tamamladığında neler olabileceğine dair düşüncelerini aktarıyor.

CNBC ile yaptığı röportajda kripto milyarderi, uzun vadede birleşmenin Ethereum için faydalı olacağını, ancak ilk meydana geldiğinde biraz türbülans beklemenin mantıksız olmadığını söyledi.

“Uzun vadede muhtemelen Ethereum topluluğu için heyecan verici olacağını düşünüyorum. Bence önemli ölçüde daha hızlı ve daha ucuz işleme ve işlemlere izin verecek…

Tüm büyük geçişlerde olduğu gibi, başlangıçta biraz kayalık olacağını düşünüyorum. Bence bu gerçekleştiğinde etrafta dağınık bir aktivite olacak. Bence bu hem uzun vadede hem de muhtemelen orta vadede kaçınılmaz bir şey.”

ethereum
ftx ceo'su sam bankman-fried, ethereum (eth) birleşmesi i̇çin tahminini açıkladı! 2

Bankman-Fried, Ethereum topluluğundakiler arasında başlangıçta bazı teknik zorluklara neden olabilecek bir miktar kafa karışıklığı ve hazırlık eksikliği beklediğini söyledi. CEO, bazı protokollerin geçişi “değiştireceğini” ve daha sonra bir temizlemenin gerekli olacağını tahmin ediyor.

“Her şeyden önce, bunun bazı çatalları olacağını düşünüyorum. Üzerinde bir iş kanıtı (PoW) varyantı isteyen bazı insanlara baktığınızda, herkesin geçişteki faaliyetin büyük kısmının bu birleşme yoluyla bir hisse kanıtı Ethereum olmasını beklediğini düşünüyorum. Açıkçası, ekosistemde yeni zinciri işlemeye başlamak için yazılımı güncellemek zorunda kalacak çok sayıda insan olacak.

Bunların çoğu hemen bunu yapmaya hazır olacak, bazıları muhtemelen değil. API’lerin insanların tam olarak tahmin etmediği şekillerde kırılmasını bekliyorum ve en azından merkezi varlıklarda hata düzeltmeleri yapılması gerekecek…

Bu büyük bir geçiş ve bu ne zaman olursa, özellikle de bunu tek bir şirket yapmadığında, tamamen merkezi olmayan bir ekosistem olduğunda ve içindeki tüm merkezi olmayan ve merkezi varlıklar aynı anda geçiş yapmaya çalıştığında, bazı insanlar geçişi değiştirecek. ve temizlemek için biraz zaman ayırın.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir