Fox Finance Coin Nedir ? Projesi ve Amacı ?


fox finance

Couger coin sonrasında ikinci kez bir hayırseverlik üzerine planlamış bir coini inceleyeceğiz. Fox Finance Ağaç dikmek, atılan plastikleri toplamak gibi Amerika üzerinde bir çok proje gerçekleştirdi. Dünya yaban Hayatı Fonu aracılığı ile yardıma muhtaç tilkileri sahiplendiler. Ayrıca Dünya üzerinde bulunan Vahşi Yaşam organizasyonlarına mali bağışlar gerçekleştirdiklerini iddia etmektedirler.

Fox Finance CEO’su Kimdir ?

Vojtěch Pour, Fox Finance ve FOX token’ın CEO’su ve kurucusudur.  Prag’daki Charles Üniversitesi’nde hukuk öğrencisi olan Vojtěch, merkezi olmayan sözleşme tutkunudur.Ayrıca ekip üyeleri arasında bir çok Nijeryalı öğrenci bulunmaktadır. https://foxfinance.io/team bu uzantıdan kalan ekip üyelerini görebilirsiniz.

FoxNFT Sözleşmesi

Yakın zamanda bağış toplamak için Binance Smart Chain üzerinden ALFA işlem platformu ile resmi FOXNFT sözleşmelerini yayınladılar. Peki ne işe yarayacak bu FOXNFT.

Foxnft sayesinde bağışçılar profesyonel sanat eserlerini veya 3D modellerini satmak için FOXNFT kullanacaktır. Satılan sanat ürünün geliri de Fox Finance olarak yardım için kullanılacağı iddia etmektedirler.

Her şeyden öte FOX Finance kendisini gerçek bir Charity Token olarak görmektedir. Yani yalandan uydurulmuş değil de biz gerçekten bu tokeni hayırseverlik yapmak için oluşturduk diyorlar. Bu noktada büyük bir farkındalık topluluğu oluşturmak ve bağışlar toplayıp eylemler gerçekleştirmek istiyorlar. Gelişen blockchain teknolojisinde Cougar’dan sonra Fox Finance‘de hayırseverlik tokeni olarak piyasada yer almaya başlıyor.

Coinmarketcap üzerinden takip edebileceğiniz Fox Finance‘nin şuan ki güncel değeri $0.0000001089 olarak yer almaktadır.

Fox Finance Özet

Hayırseverlik tokenleri günler geçtikçe artış göstermektedir. Fox Finance‘de COUGAR ‘ın ardından bu alanda yerini aldılar. Şuan anket sıralamalarında birbirlerini takip etmektedirler. Bir tarafta Puma neslini korumaya çalışan COUGAR diğer tarafta Tilki neslini korumaya çalışan FOX Finance . İki grubunda kitlesi farklı. Telegram gruplarını araştırdığımız zaman Türk yatırımcıların dahil olduğu bir grup şuan da mevcut değidlir.

Cougar yola çıkarken Türk yatırımcıların dikkatini çekmek istedi. Hatta bir çok insan Türkmü CEO’su diye düşündü. Fakat şuan öyle bir durum yok. Yatırım yaparken sizlerde iki grubun veya diğer coinlerin projelerini inceleyip ondan sonra karar vermeye dikkat ediniz.

Hayırseverlik coini olarak piyasa borsalarında FOX şuan aktif olarak listelenmeye devam etmektedir. Tilki mi seviyorsunuz Puma mı bilmiyorum ama bu yazı da bizden buraya kadar.

Bu arada bir diğer hayırseverlik projesi olan COUGAR’ı incelemek isterseniz eğer buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Yazılanların hiç biri yatırım tavsiyesi değildir. Yeni coinlerin projelerini sizlere tanıtmaya çalışıyoruz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 12/05/2021

    Tehlikeliii

  2. 14/05/2021

    çok yardımcı oldunuz teşekkurler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir