Ethereum Tabanlı Altcoin, Kripto Borsası Binance’de Sürpriz Listelendikten Sonra Patlama Yaşadı!


coinprojesi.com jasdh
ethereum tabanlı altcoin, kripto borsası binance'de sürpriz listelendikten sonra patlama yaşadı! 2

Ethereum tabanlı bir yönetim belirteci, kripto borsası devi Binance’de listelendikten sonra yükseliyor.

Binance, yeni bir duyuruda, geliştiricilere tak ve çalıştır geçiş altyapısı sunan ve kullanıcıları farklı blok zincirlerinde merkezi olmayan uygulamalarda (DApp’ler) ekonomik olarak bağlamayı amaçlayan bir ağ olan Biconomy‘nin (BICO) yerel yönetişim belirtecinin artık olacağını söylüyor. ticaret için kullanılabilir.

Haber, BICO’nun fiyatını yedi günün en düşük seviyesi olan 5.65$’dan %37’lik bir artışla 7.78$’a yükseltti. Altcoin o zamandan beri stabilize oldu ve yazı yazarken 6.18 dolardan el değiştiriyor.

BICO, zorunlu ve değişken gaz ücretleri, yalnızca Ethereum’da (ETH) ödeme yeteneği ve kripto meraklısı olmayan kullanıcıları geri çevirebilecek uzun ve karmaşık bir işe alım süreci gibi Web 3.0 kullanımıyla ilgili birçok sorunu çözmeyi amaçlamaktadır. projenin web sitesine göre. BICO sahipleri ödül kazanmak ve protokolün yönetimine katılmak için jetonu stake edebilirler.

“DApp’inizle neredeyse her etkileşim, kullanıcılarınız için karmaşık bir işlemdir. İnsanların alıştığı sezgisel Web 2.0 ürünleriyle karşılaştırıldığında, DApp’ler son derece sinir bozucu olabilir

Amacımız, Web 3.0 ürünlerini eski Web 2.0 ürünleri kadar sezgisel ve kullanımı kolay hale getirmektir. Bu işlem deneyimini basitleştirmek, merkezi olmayan projelerin her türlü benimsemeyi başarması için anahtar olacaktır.

Bu nedenle, kripto işlem katmanındaki önemli sıkıntı noktalarını çözerek, kitlesel olarak benimsenmesini sağlayacak Web 3.0 deneyimlerini basitleştirme görevindeyiz.”

Binance‘in duyurusu, geçen hafta jetonu listeleyen rakip kripto borsası Coinbase‘in hemen ardından geldi ve altcoinin yükselmesine neden oldu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir