Ethereum Son 24 Saatte %2,39 Düştü!


ethereum
ethereum son 24 saatte %2,39 düştü! 3
  • Ethereum, CoinMarketCap’in trend listesinde ikinci sırada.
  • ETH’nin fiyatı şu anda 3.011.01 dolar.
  • İlgili haberlerde, Birleştirme gecikmesi ETH’nin fiyatını aşağı çekiyor olabilir.

Ethereum (ETH), CoinMarketCap‘in trend listesine 2 numarada girdi. ETH, Bitcoin’in (BTC) arkasında ve Tether’in (USDT) hemen önünde yer alıyor.

Piyasa değeri açısından, ETH şu anda CoinMarketCap‘e göre ikinci sırada yer alıyor. Bu, ETH’yi bir kez daha BTC’nin arkasına ve USDT’nin önüne yerleştiriyor.

Son 24 saatte ETH %2,39 düşüş gördü ancak haftalık rakamlara bakıldığında ETH sadece %0,51 düştü.

Son 24 saatte ETH ayrıca 21,94 milyar dolarlık bir işlem hacmi gördü. Yazma sırasında, ETH şu anda 3.011.01 $ seviyesinde bulunuyor ve bu da 0.07413854 Bitcoin anlamına geliyor. Bir bakış açısına göre, Ethereum‘un tüm zamanların en yüksek seviyesi 4.891.70 dolardı.

ETH fiyatındaki geri çekilme bir dizi faktöre bağlanabilir. Biri, kripto pazarının çoğunluğunun geçen hafta yaşadığı geri çekilme. Diğer bir faktör, tüccarlar ve yatırımcıların kar elde etmesi ve hafta sonu için para çekmesi olabilir.

Bununla birlikte, Ethereum’un nispeten sabit fiyat hareketi, Ethereum‘un Proof of Work (PoW) konsensüsünden Proof of Stake (PoS) konsensüsüne geçtiğini görecek bir olay olan The Merge’in bir kez daha ertelendiği duyurusundan kaynaklanıyor olabilir.

Ethereum, rakiplerinin tümü ağlarında ölçeklenebilirlik önlemleri uyguladığı için pazardaki pazar hakimiyetini kaybetme riskiyle karşı karşıya. Ethereum, The Merge’i yakında tamamlayamazsa, ETH‘nin Cardano ve Solana gibi rakiplerinin fiili DApp geliştirme platformu olarak pazarı ele geçirdiğini görebiliriz.

coinprojesi.com ethereum
ethereum son 24 saatte %2,39 düştü! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir