Bu Ethereum (ETH) Rakibi, Yeni Yapay Zeka Ortaklığıyla %50 Arttı!


Ethereum‘un (ETH) daha az bilinen bir rakibi olan Everscale (EVER), bir yapay zeka (AI) bot projesiyle yeni bir iş birliği duyurduğunda bu hafta %50’ye yakın bir değer artışı yaşadı.

Ölçeklendirilebilir akıllı kontrat platformu Everscale’in yerel tokeni EVER, bir hafta öncesine göre değerini artırarak 0,0423 dolardan 0,06326 dolara yükseldi.

EVER’in bu hafta içinde en büyük değer artışı, projenin Pazartesi günü Twitter üzerinden yapay zeka destekli bir ağ platformu olan ve insanları bir Telegram botu aracılığıyla bir araya getiren CryptoMatch ile bir iş birliği duyurusu yapmasının ardından yaşandı.

everscale ever
bu ethereum (eth) rakibi, yeni yapay zeka ortaklığıyla %50 arttı! 2

Everscale konuyla ilgili açıklamasında, “Bu iş birliği Everscale için neden bu kadar kıymetli? Üç aylık bir süre zarfında, CryptoMatch ekibi 20’den fazla ülkede 8.000’den fazla aktif kullanıcıyı ve 30’dan fazla ortağı – ki bu ortaklar en büyük konferanslar, merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO’lar) ve protokoller arasında bulunuyor – çekti. Bu, ağ inşası ve yeni projelerin ortaya çıkması için verimli bir temel oluşturuyor.” şeklinde belirtti.

EVER bu hafta ayrıca Güney Kore’nin ikinci en büyük kripto para borsası Bithumb’un Salı günü EVER için alım satım hizmetlerini sunmasıyla yeni bir listeleme gerçekleştirdi. Everscale, Kore pazarında büyük bir strateji üzerinde çalıştıklarını ve yakında detayları açıklayacaklarını ifade etti.

Toplam piyasa değeri bakımından 240. sırada yer alan kripto para birimi, son 24 saatte %1,73 artış gösterdi. Ancak, bu hafta yaşanan fiyat artışlarına rağmen EVER, Ekim 2020’de ulaştığı en yüksek seviye olan 2,56 doların %97,5 altında işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir