Ethereum Balinası, Bir Kripto Borsa Varlığına 637 Milyon Dolar Harcadı ve ETH Yatırımcıları Arasında En Çok İşlem Gören Madeni Para Haline Getirdi!


ethereum
ethereum balinası, bir kripto borsa varlığına 637 milyon dolar harcadı ve eth yatırımcıları arasında en çok i̇şlem gören madeni para haline getirdi! 4

Büyük bir Ethereum (ETH) balinası, bir kripto türev borsasının yerel varlığına yüklemek için yarım milyar dolardan fazla harcadı.

Balina izleme platformu WhaleStats’tan yeni veriler, 105. sıradaki Ethereum balinasının tek bir işlemde 637,14 milyon dolar değerinde 15.720.427 FTX Token (FTT) satın aldığını gösteriyor.

FTX Token, vadeli işlemler, kaldıraçlı belirteçler ve tezgah üstü ticaret için bir kripto para birimi türevleri ticaret platformu olan FTX’in hizmet belirtecidir.

Balinanın devasa işlemi, FTT’yi son 24 saat içinde ortalama 637.149 $ satın alma tutarıyla en büyük 1.000 Ethereum cüzdanında en çok satın alınan tokenlerin en üst noktasına itiyor.

FTT, 1:1 oranında Ether’i temsil eden bir kripto varlık olan Wrapped Ethereum’un (WETH) ve ayrıca sırasıyla 132.682$, 42.230$ ve 30.641$’lık ortalama satın alma miktarlarıyla stabilcoin Tether (USDT) ve Ethereum’un üzerinde yükseliyor.

coinprojesi.com capture 5

Ethereum hariç, FTT şu anda popüler meme parası Shiba Inu’yu (SHIB) geride bırakarak ilk 1000 ETH adresi arasında en büyük toplam ABD doları değerine sahip token. Yazma sırasında, en büyük Ethereum balinaları toplu olarak 1,49 milyar dolar değerinde FTX Jetonlarına sahiptir. Bu arada, aynı yatırımcı grubu toplamda 1,17 milyar dolar değerinde SHIB’ye sahip.

Ethereum balinalarının şu anda büyük miktarlarda elinde bulundurduğu diğer madeni paralar USD Coin (USDC) ve Tether’in yanı sıra kripto borsası OKEx’teki tüccarların ücret ödemesine, faiz kazanmasına ve yeni dijital varlık projelerine katılmasına izin veren yardımcı program tokeni OKB’dir.

coinprojesi.com capture 6

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir