Ethereum Balinaları, Coinbase’in Az Önce Listelenen Az Bilinen Altcoin’e Yükleniyorlar!


altcoin
ethereum balinaları, coinbase'in az önce listelenen az bilinen altcoin'e yükleniyorlar! 2

Balina gözetleme platformu WhaleStats‘tan elde edilen veriler, derin cepli kripto yatırımcılarının düşük değerli altcoin Render Token’ı (RNDR) satın aldığını gösteriyor.

Coinbase bu hafta RNDR’nin 2 Şubat’tan itibaren platformunda kullanıma sunulacağını duyurdu.

Render, Perşembe günü en büyük 1000 Ethereum sahibi arasında en çok satın alınan beşinci token oldu. En zengin kripto yatırımcıları, 24 saatlik bir süre içinde 2.171 dolar değerinde ortalama 616 RNDR coin satın aldı.

WhaleStats rakamları ayrıca balinaların sanal gerçeklik dünyası Decentraland (MANA), menkul kıymet token platformu Polymath (POLY), katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC), merkezi olmayan oyun evreni Axie Infinity (AXS) ve bunun yanı sıra kripto varlıklarını biriktirdiğini ortaya koyuyor. merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin Curve DAO Token (CRV).

RNDR, ilk blockchain tabanlı eşler arası GPU işleme ağı ve üst düzey 3D içerik oluşturmayı daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan 3D pazar yeri olan Render Network’ün yerel kripto varlığıdır.

Coinbase, yeni listelenen token hakkında şunları söylüyor:

“Düğüm operatörleri, Render Network’ü kullanarak, Render Tokens (RNDR) karşılığında renderleri işleyerek boşta olan GPU’larından para kazanmayı seçebilirler. RNDR daha sonra ağ içinde 3D içerik oluşturmak için kullanılabilir veya operasyonel maliyetleri ödemek için diğer kripto para birimleriyle takas edilebilir.”

Render, Coinbase’in duyurusunun ardından 4.07 dolara yükseldi, ancak o zamandan beri geri çekildi. Yazma sırasında token 3.33 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir