Ethereum Alternatifi ve İki Düşük Kapasiteli Altcoin Sadece Bir Haftada %60’tan Fazla Arttı!


altcoin
ethereum alternatifi ve i̇ki düşük kapasiteli altcoin sadece bir haftada %60'tan fazla arttı! 2

Güçlenen bir kripto pazarının arkasında, geçen hafta bir Ethereum (ETH) hard fork projesi ve iki düşük değerli altcoin çıkıyor.

Haftanın en önemli özelliklerinden biri, aynı adı taşıyan stablecoin geliştirme projesinin yerel belirteci olan ICHI.

Piyasa değerine göre 225. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken yedi gün önce fiyatlandırıldığı yerden %114’ten fazla artışla 61.52 dolardan işlem görüyor.

Yükselen bir başka proje, siparişleri yerine getirmek için otomatik bir piyasa yapıcı sistemi kullanan Binance Akıllı Zincir ağı tarafından desteklenen merkezi olmayan bir borsa olan Biswap (BSW).

Piyasa değerine göre 332. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 0,63 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta yaklaşık %70 arttı. Binance, bu hafta BSW’yi resmi olarak “İnovasyon Alanında” listeledi ve varlığın rallisini teşvik etti.

Bu arada, Ethereum Classic (ETC), son yedi gün içinde %68’den fazla artışla, yazı yazılırken 48.34 dolardan işlem görüyor.

Proje, Ethereum blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan DAO’nun saldırıya uğramasından sonra oluşturuldu. Bugün bildiğimiz Ethereum, sert çatallıydı ve hack’i esasen geri almak ve tersine çevirmek için değiştirildi.

Şu anda piyasa değerine göre 28. en büyük kripto varlığı olan Ethereum Classic, yatırımcılara fonları iade etme konusunda blok zincirinin orijinal tarihini korumaya inananlar tarafından desteklendi.

Ethereum Classic geliştiricileri, Ethereum‘un yaklaşan bir hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına geçişiyle “haklarından mahrum bırakıldıklarını” söyledikleri madencileri herkese açık bir şekilde karşılıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir