Ethereum 250 Milyar Dolara Ulaştı: 3.500 Dolara Ulaşılabilir mi?


ethereum
ethereum 250 milyar dolara ulaştı: 3.500 dolara ulaşılabilir mi? 3
  • Ethereum, piyasa değerini 250 milyar doların üzerine çıkardı.
  • ETH 2.0 yakında bu yıl diğer aşamalarını başlatacak.
  • Ethereum, 3500 dolarlık yükseliş fiyatına ulaşabilir.

Bitcoin’in yanında yer alan kripto varlığı Ethereum, piyasa değerini 250 milyar doların üzerine çıkardı. Bu büyük miktardaki fon, tüm kripto para biriminin toplam piyasa değerine çok katkıda bulundu. Şu anda, alanın toplam piyasa değeri neredeyse 1,4 trilyon dolar.

Bu, kripto meraklısı Watcher.Guru‘nun bir tweet gönderisinde tepki göstermesine neden oldu,

Tweet, kripto Twitter alanında izleyici kazanmaya devam ediyor. Hatta şimdiden 2000’den fazla beğeni aldı ve yükselmeye devam ediyor. Bu, Ethereum‘un piyasada izlenen ve en çok izlenen kripto varlıklarından biri olduğunun kanıtıdır.

Ayrıca, Vitalik Buterin liderliğindeki ETH ağının hiç bitmeyen gelişimi, en son pazar başarılarında dikkate alınması gereken bir faktördür. Ek olarak, bu yıl ETH 2.0’ın diğer aşamalarının yaklaşmakta olan lansmanı, ağda başka bir kıvılcım yaratabilir.

coinprojesi.com source tradingview
ethereum 250 milyar dolara ulaştı: 3.500 dolara ulaşılabilir mi? 4

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, Ethereum kendisini bir yükseliş pozisyonu olan Arnaud Legoux hareketli ortalama (ALMA) göstergesi içinde konumlandırıyor. Bu devam ederse, kripto direnç seviyesi 1’e ulaşabilir ve 2500 dolarlık fiyatı geri alabilir. Eğer öyleyse, ETH’nin pozisyonunu 3000 dolarlık yükseliş fiyatına doğru 3500 dolara kaydırması için büyük bir şans var.

Ancak, bu fiyat tahmini hala yatırımcılarının ağdaki performansına ve yükseliş piyasasının davranışına bağlı. Bu nedenle, telafisi mümkün olmayan kayıpların önüne geçmek için yine de fiyat göstergelerinin belirlediği kurallara bağlı kalınması ve uyulması önerilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir