En İyi Kripto Strateji Uzmanına Göre Bitcoin (BTC) Güçlü Bir Ralli İçin Hazırlanıyor – İşte Hedefi!


coinprojesi.com bitcoin 516349
en i̇yi kripto strateji uzmanına göre bitcoin (btc) güçlü bir ralli i̇çin hazırlanıyor – i̇şte hedefi! 3

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin’in BTC‘yi 2022’nin en yüksek seviyelerine çıkarabilecek güçlü bir yükselişi başlatmaktan bir direnç uzakta olduğunu söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı analist Cred, Bitcoin‘in sürekli bir yükseliş için kapıyı açmak için boğaların alması gereken bir seviyeye yaklaştığını söylüyor.

Cred’e göre, 47.100 $, çok sayıda hareketli ortalamanın yüksek bir zaman dilimi direnç bölgesi etrafında eğimli olduğu “güzel bir birleşik alan” olduğunu söylediği için kilit bir fiyat seviyesi.

“Bomer hareketli ortalamalar sandviçimizi eklersek, gerçekten bu 47.000 ila 48.000 dolar arasında birleştiklerini görmeye başlayabilirsiniz. Spesifik olarak, sinyalleri takip eden tüm yüksek zaman dilimi eğilimine sahibiz – 21 haftalık hareketli ortalama, 50 haftalık hareketli ortalama, 200 günlük hareketli ortalama – hepsi bu 46.000 ila 48.000 dolar arasında birleşiyor gibi görünüyor ve ayrıca bu aylık kümenin en üstünde.

Yani bu gerçekten ilk etli anlamlı, yüksek zaman çerçevesine dönüş alanı.”

coinprojesi.com saidhka
en i̇yi kripto strateji uzmanına göre bitcoin (btc) güçlü bir ralli i̇çin hazırlanıyor – i̇şte hedefi! 4

Yazma sırasında, Bitcoin 46.982 dolardan işlem görüyor ve 47.100 dolardan direnç almakla tehdit ediyor. Cred, fiyat ikna edici bir şekilde direnç seviyesinin üzerine çıktığında, BTC‘nin bir kez daha 60.000 dolara yaklaşmak için yeterli momentuma sahip olması gerektiğini söylüyor.

“Piyasa yukarıda kabul edilirse, A: aylık orta noktanın desteğe çevrildiği ve B: orta ila yüksek zaman dilimi eğiliminin düşüşten geçici olarak yükselişe geçtiğine dair kanıtınız olacak ve bu gerçekten harika olurdu. Bu noktada, [bu] kapıları 56.000 $ [to] 58.000 $ ‘a doğru çok daha etli bir harekete doğru açacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir