En İyi Kripto Analistine Göre, İki Ethereum Rakibi Bir Sonraki Büyük Rallide Piyasadan Daha İyi Performans Gösterecek!


coinprojesi.com lkdsfnsd
en i̇yi kripto analistine göre, i̇ki ethereum rakibi bir sonraki büyük rallide piyasadan daha i̇yi performans gösterecek! 2

Popüler bir kripto tüccarı, Terra (LUNA), The Sandbox (SAND) ve Avalanche’ın (AVAX) şu anda en güçlü altcoinlerden bazıları olduğunu düşünüyor.

Sahte kripto analisti Cheds, yeni bir röportajda, tüccarların bir demete yatırım yapmak yerine en güçlü bir avuç altcoin’e odaklanması gerektiğine inandığını söyledi.

“Zayıf olan hiçbir şeye dokunmam, özellikle şimdi. İnanılmaz derecede korkunç bir pazar ortamı. Daha yeni zihniyet, ‘Eh, en çok dövülenlerin kaçmak için en iyi şansı var.’

Ancak trendler devam edecek ve çöküşten önce en güçlü olanı oynamak istiyorsunuz çünkü bu en iyi tepkiyi verecektir. Daha yüksek dipler koyacaktır. Daha yüksek zirveleri kıracak.”

Cheds’e göre, piyasadaki en güçlü altcoinlerden bazıları LUNA ve AVAX. Ayrıca SAND ticareti yaptığını söylüyor.

Terra, itibari paraya sabitlenmiş birkaç sabit paradan oluşan bir ağdır. Ağ, sabit paraların fiyatını destekleyen rezerv para birimi LUNA ile e-ticaret ödemeleri ve merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri için kullanılıyor.

LUNA yazı yazılırken 88.62$’dan işlem görüyor ve son 24 saatte %20.88 ve son yedi günde %75’in üzerinde artış gösterdi.

Avalanche, akıllı bir sözleşme platformudur. Yerel tokeni AVAX, yazı yazılırken 86.80 dolardan işlem görüyor. 10. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %17,74 ve geçen hafta %23.7 arttı.

Sandbox, video oyunları hayranlarının oyun deneyimlerini oluşturmalarına, sahip olmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal dünyadır. SAND belirteci, değeri aktarmak, ağı korumak ve protokolü yönetmek için kullanılır.

Piyasa değerine göre 40. sıradaki kripto varlığı 3,15 dolardan işlem görüyor ve geçen gün %10’dan fazla arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir