En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) Beklenmedik Yükseliş Darbesi İçin Hazırlanıyor!


coinprojesi.com 1705743
en i̇yi kripto analistine göre bitcoin (btc) beklenmedik yükseliş darbesi i̇çin hazırlanıyor! 3

Popüler bir analist, iki aylık hayal kırıklığı yaratan fiyat hareketinden sonra Bitcoin’in (BTC) neden kırılmanın zirvesinde olabileceğini ortaya koyuyor.

Takma adlı tüccar Credible Crypto, 304.800 Twitter takipçisine Ocak ayı sonundaki 33.500 $ seviyesinden 39.000 $’ın altına bir bıyık rallisinin ardından Bitcoin için genel fikir birliğinin ne olduğunu anlatıyor.

“Birçoğu 40-44 bin civarında bir ret ve ardından 30 binin altında bir düşüş bekliyor.

40-44k’da bir geri çekilme bekliyorum ama yine de 30-32k’nın tutunmasını ve ardından 50k+’a bir kırılma bekliyorum.

Yine de ilk seferde 40-44 bini aşındırsak harika olur.”

Daha sonra Credible, derinlemesine bir BTC grafiği analizi yapmak için video paylaşım web sitesi Loom’a gider.

Grafik gözlemcilerinin aradıkları kırılmanın gerçekte ne zaman devam ettiğini bile anlayamayabileceklerini söylüyor.

“Zaten çok, çok belirgin olana kadar yeni bir dürtü başlattığımızı söylemek kolay değil. Bununla demek istediğim, bir dürtü alıyoruz, yani biraz konsolidasyon elde ediyorsunuz, biz başka bir küçük dürtü alıyoruz, biraz konsolidasyon elde ediyoruz.

Bu noktada insanlar ‘Arzdayız’ diye düşünüyorlar. Yıkılıp buradan aşağı ineceğiz.’

Ama gerçekçi olarak, bir sonraki itici güç üzerinde çalışıyorsak, tipik olarak ne olacak ve konsolide edeceğiz ve kalkacağız ve devam edeceğiz ve bu agresif dürtüsel hareketleri, ardından gölge konsolidasyonları ve ardından daha fazlasını yapacağız. ve daha agresif hareketler.

Neler olduğunu anladığımızda, uzaklaşırsınız, beşinci dalganız çoktan yola çıkmış olur ve biz sadece yukarı doğru fırlıyoruz.”

Credible, bu kırılma eylemini 2022’de BTC için ufukta olabileceklerle karşılaştırmak için Bitcoin 4.000 $ seviyesinden yaklaşık 13.000 $’a yükseldiğinde 2019 grafiklerini tekrar ziyaret ediyor.

“Tıpkı 12 bin ila 14 binde olduğu gibi, beklenti şu ki, ayrıldığımız kilit arz alanı, bu seviyeyi reddedeceğiz.

Geri döneceğiz, bu sadece ölü bir kedi sıçraması, daha düşük dipler yapacağız. Bu noktada insanlar “Bitcoin sıfıra gidiyor” gibiydi.

Ancak, muhtemelen daha düşük dipler yapacağımız, hatta belki de bu alanı tekrar test etmek ve ardından yukarı çıkmak için 4,200 dolardan bu seviyeye geri döneceğimiz fikri.

Bu çok önemli arz alanına yaklaştıktan sonra beklediğiniz mantıklı şey bu, bundan ziyade, onu burada konsolide ediyoruz ve sonra patlıyoruz, başka bir dürtü.”

Credible Crypto, her yükselişten sonra son düzeltme eğilimine direnmek için BTC’ye zihinsel olarak hazırlandığını söyleyerek sona eriyor.

“Genel fikir birliği, bu bölgelerde reddedeceğimiz yönünde, ancak başka bir düşüş yaşamayacağımız böyle bir şeye zihinsel olarak çok hazırım.

Tüm olasılıkların farkında olmak güzel.”

coinprojesi.com credible btc 1
en i̇yi kripto analistine göre bitcoin (btc) beklenmedik yükseliş darbesi i̇çin hazırlanıyor! 4

Bitcoin yazı yazılırken %4.35 düşüşle 36.949 dolara düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir