En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) 40.000 Doların Altındaki Düzeltmeye Rağmen Hala Yükseliyor – İşte Nedeni!


bitcoin
en i̇yi kripto analistine göre bitcoin (btc) 40.000 doların altındaki düzeltmeye rağmen hala yükseliyor – i̇şte nedeni! 4

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, BTC‘nin yükseliş ivmesini koruyamamasına rağmen Bitcoin’de (BTC) hala yükselişte olduğunu söylüyor.

Sahte analist Credible, 323.100 Twitter takipçisine, son fiyat hareketinin hafta içi gürültü olarak kabul edilebileceğini söylediği için Bitcoin için “hiçbir şeyin değişmediğini” söylüyor.

“Hiçbir şey değişmedi. Sondan 2’ye kadar olan yeşil ve son kırmızı daire, haftalık seviyemizin üstündeki/altındaki hafta içi hareketin örnekleridir, ancak teyit etmek için bir kapanış olmadan hiçbir şey ifade etmez. Bana MAVİ’nin altında bir yakınlık ver ve melodimi değiştireyim, ama şimdilik bunun için bir sebep yok. BTC.”

coinprojesi.com asidklja
en i̇yi kripto analistine göre bitcoin (btc) 40.000 doların altındaki düzeltmeye rağmen hala yükseliyor – i̇şte nedeni! 5

1 Nisan’da Bitcoin 47.000$’a yakın işlem görürken Credible rallisine devam etmeden önce 40.000$’a geri çekileceğini tahmin etmişti. Kripto stratejisti, BTC ticaretinin yazı yazarken 39.788 dolarda olmasıyla, Bitcoin boğalarının herhangi bir ivmeyi sürdürmek için yakında bir hamle yapması gerektiğini söylüyor.

“Haftalık mum bizim haftalık seviyemizde kapandı, bu nedenle seviye kapanış bazında tutuldu, ancak fazla bir yükseliş tepkisi görmedi ve şu anda aşağıda işlem görüyor. Kısa/orta vadeli yükselişi sürdürmek için 38-39 bin dolar arasında sıçramalı ve bir sonraki kapanış için haftalık bölgenin üzerine çıkmalı. BTC.”

Credible, teknik analizine ek olarak sipariş defterlerini de yakından takip ediyor. Bu ayın başlarında, kripto analisti, büyük bir varlığın 40.000 ila 44.000 dolar arasında büyük satın alma siparişleri verdiğini söyledi. Credible şimdi, cebi büyük yatırımcının tüm siparişlerinin dolduğunu ve ufukta bir ralli olabileceğini öne sürüyor.

“Tüm teklifler doldu. BTC.”

coinprojesi.com aljsdkna
en i̇yi kripto analistine göre bitcoin (btc) 40.000 doların altındaki düzeltmeye rağmen hala yükseliyor – i̇şte nedeni! 6

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir