En İyi Analist, Cardano (ADA) Tüccarlarını Uyarıyor, Net Bir Ayı Formasyonu Oluşturuyor!


coinprojesi.com 6628e286df1f461a86d25314c7204525
en i̇yi analist, cardano (ada) tüccarlarını uyarıyor, net bir ayı formasyonu oluşturuyor! 4

Yaygın olarak takip edilen bir kripto tüccarı, ADA 1 $ seviyesine yaklaşırken Cardano sahiplerine bir uyarı yayınladı.

Capo olarak bilinen takma adlı tüccar 239.000 Twitter takipçisine Cardano ADA‘nın şu anda temiz bir üçgen modelinin ortasında olduğunu ve önümüzdeki günlerde düşüş fiyat hareketine işaret ettiğini söylüyor.

“ADA, düşüş üçgenini onaylıyor.”

fkbb3bewuauwshg
en i̇yi analist, cardano (ada) tüccarlarını uyarıyor, net bir ayı formasyonu oluşturuyor! 5

Daha önce Capo, Bitcoin’in oldukça büyük bir aşağı yönlü hareketten önce 40.000 doları aşan bir yardım rallisi başlatacağını düşünüyordu. Ancak şimdi, tüccar, daha doğrudan bir şekilde gerçekleşen düşüş eğilimine başlayan BTC’ye daha fazla eğiliyor.

“Balinalar arz ekliyor ve mevcut fiyatın altındaki teklifleri kaldırıyor. 40k’ya dokunmadan dümdüz gidecek gibi görünüyor.

Biraz daha sattım. Şu anda USDT’de %85, olabileceklere hazır.

Güvende kal.”

Son piyasa düzeltmesi sırasında birçok altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterirken, Capo genel olarak altcoin piyasasının BTC’den daha zayıf göründüğünü söylüyor. BTC’nin piyasa değerini kripto alanının geri kalanıyla karşılaştıran Bitcoin hakimiyetine bir göz attı.

“Altcoinler, $BTC’den bile daha kötü görünüyor. Bitcoin baskınlığının üçlü bir dip oluşturması ve DİĞER (altcoins) grafiğinin düşük aralığı yeniden test etmek istemesiyle, önümüzdeki birkaç gün içinde altcoinlerde %50’lik bir düşüş görmek beni şaşırtmaz.

Güvende kal.”

fkvxtx6xsaai3mv
en i̇yi analist, cardano (ada) tüccarlarını uyarıyor, net bir ayı formasyonu oluşturuyor! 6

Bu haftanın başlarında Capo, kripto piyasalarında, bir yükseliş tersine dönmeden önce Bitcoin’i 30.000 doların altına çekecek bir “nihai teslimiyet” öngördü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir