En İyi 1000 ETH Balinası COMP’u Tutuyor, DeFi Geri Dönüyor mu?


balina
en i̇yi 1000 eth balinası comp'u tutuyor, defi geri dönüyor mu? 2
  • DeFi sektörü düşüşte, ancak yatırımcılar DeFi tokenlerini HODLing gibi görünüyor.
  • COMP, WhaleStats’ın en çok satın alınan 10 jetonu arasına girdi.
  • Uniswap, ilk 100 ETH balinası arasında en yaygın olarak tutulan tokendir.

Merkezi olmayan finans (DeFi) piyasası geçtiğimiz günlerde düşüş yaşadı, ancak yatırımcıların özellikle COMP (COMP) tokenleri olmak üzere HODLing tokenleri olduğu gözlemlendi. DeFi kullanımındaki düşüşe rağmen COMP, son 24 saat içinde en büyük 1000 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında satın alınan ilk 10 jeton arasına girdi.

ETH balina izleyicisi WhaleStats‘a göre, COMP bugün Shiba Inu (SHIB) ve BitDAO (BIT) ile birlikte listeye girmeyi başardı. 25 Mayıs’ta SHIB ve BIT, WhaleStats‘ın en büyük 100 ETH balinası arasında satın alınan ilk 10 jeton arasına girdi.

Ancak, ilk 100 ETH cüzdanı tarafından en çok satın alınan tokenlara bakıldığında, COMP ilk 17’ye giremedi. Aave (AAVE) ve Maker (MKR) gibi diğer DeFi tokenleri ise beşinci ve altıncı sırada yer alıyor. liste.

100 ETH balinası tarafından en çok satın alınan tokenler arasında AAVE, ortalama satın alma miktarı 10.448 $ ve ortalama jeton miktarı 101 aldı. Bu arada, Maker’ın ortalama satın alma miktarı 6.556 $ ve ortalama jeton miktarı beş.

WhaleStats‘tan gelen veriler ayrıca AAVE‘yi en çok işlem gören token olarak gösterirken, Uniswap (UNI) ilk 100 balina arasında en yaygın olarak tutulan token unvanını aldı.

DeFi pazarının, bu yılın başlarındaki zirvesinden %16’lık toplam DeFi TVL ile kırmızıya döndüğünü belirtmek önemlidir. WhaleStats listelerinde yer alan COMP, AAVE ve UNI gibi DeFi belirteçleri ile bu, sektörün geri dönüş yaptığının bir işareti olabilir mi?

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir