Elon Musk’ın Attığı Tweet İle Beraber Meme Coinler’de İnanılmaz Bir Yükseliş!


coinprojesi.com roket 1000x600 3
elon musk'ın attığı tweet i̇le beraber meme coinler'de i̇nanılmaz bir yükseliş! 2
  • Elon Musk, meme paraları hakkında tweet’ler.
  • Tweet, birçok meme madeni para meraklısını heyecanlandırdı.
  • Birçok meme parasının fiyatı tweet ile birlikte yükseldi.

Meme Coinlerde İnanılmaz Artış!

Meme coin topluluğu, bugün erken saatlerde en sevdikleri meme tokenlerinin bazılarının fiyatlarında kısa bir artış gördü. Birkaç isim vermek gerekirse, Dogecoin (DOGE)Shiba Inu (SHIB), Baby Doge Coin (BABYDOGE) ve BabyFloki (BABYFLOKI), hepsi fiyat artışları gördü. 

Spesifik olarak, bu jetonların fiyatları tam olarak aynı zamanlarda arttı. İncelemenin ardından, neden bizi çok etkili bir teknoloji titanı olan Elon Musk’a geri götürüyor. Yaklaşık 7 saat önce, fiyat artışlarının hemen yanında Elon, birçok meme madeni para topluluğu tarafından talep edilen bir sembolü tweetliyor.

Bu tweetten, Elon Musk‘ın bir kez daha meme paralarının aya roket attığını görmek istediğini ima ettiğini tahmin edebiliriz. Bu tweet’i, “Düşündüm ve… Parti sallamak için üzgün değilim” diyen başka bir tweet ile takip etti. Bu, tam olarak ne yaptığını biliyor olma olasılığını gösterir.  

CoinGecko’ya göre DOGE’nin fiyatı dikkat çekici bir şekilde 0.235 dolardan 0.243 dolara çıktı. Benzer şekilde, BABYDOGE 0,000000001497’den 0,0000000001554’e ve BABYFLOKI 0,00035842’den 0,00037228’e gitti. Bu arada, SHIB’nin fiyatı 0.00002532 dolardan 0.00002872 dolara yükseldi.

Yazma sırasında fiyatlar bu fiyatlar etrafında şaşırtıcı görünüyor. Bahsedilen dördünün hepsinden, SHIB diğerlerine kıyasla en fazla yükseliş sinyali veriyor gibi görünüyor.  

Shiba Inu öncesinde oldukça heyecan verici bir hafta geçirdi, varlık bu süre zarfında %217,7’nin üzerine çıktı. Görünüşe göre jeton dünyanın her köşesinden ilgi görüyor. Son zamanlarda, farklı bir önde gelen şahsiyetten gelen başka bir tweet, topluluğu çok heyecanlandırdı.

Tabii ki, orijinal meme tokeni – DOGE’nin yakında yapması gereken bazı önemli duyurular olabilir. Özellikle, yeniden kuruluş planları göz önüne alındığında. Öte yandan, rekabeti azaltmak için çocukça taktiklerine rağmen, BABYDOGE’un hala bazı özel hayranları var gibi görünüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir