Dört Altcoin, Sadece Yedi Gün İçinde %100 veya Daha Fazla Patlama Yaparak Bitcoin ve Kripto Piyasalarını Büyük Ölçekte Gölgede Bıraktı!


altcoin
dört altcoin, sadece yedi gün i̇çinde %100 veya daha fazla patlama yaparak bitcoin ve kripto piyasalarını büyük ölçekte gölgede bıraktı! 2

Dört düşük değerli altcoin, geçen hafta %100 veya daha fazla kazanç elde ederek Bitcoin (BTC) ve diğer kripto pazarlarından çok daha iyi performans gösteriyor.

Grubun en çok kazananı, kullanıcıları açık hava etkinliklerine katılmaları için ödüllendirerek sağlık ve zindeliği teşvik eden bir proje olan STEPN (GMT)’dir.

Kazanmak için harekete geç protokolü, yönetişim için Green Metaverse Token (GMT) ve takas edilemeyen jetonların (NFT‘ler) satın alınması ve basımı gibi oyun içi kullanımlar için Green Satoshi Token (GST) olmak üzere iki kripto varlığı kullanır.

STEPN, yedi günlük bir süre içinde %200’lük bir fiyat artışı gördü ve 0,28 dolardan 0,84 dolara kadar yükseldi. GMT şu anda 0,78$’dan işlem görüyor.

Ayrıca, Sony’deki birkaç eski üst düzey yönetici tarafından oluşturulan bir veri demokratikleştirme platformu olan JasmyCoin (JASMY) de yükselişte.

Platform, kullanıcıların Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları tarafından oluşturulan bilgileri kurumsal işletmelere satmasına olanak tanıyan bir dijital pazara güç sağlamak için tasarlanmıştır. JASMY belirteci, ekosistem içinde merkezi ödeme para birimi olarak hizmet eder.

JasmyCoin, hafta boyunca 0,016 dolardan 0,047 dolara yükselen etkileyici bir %193 yukarı yönlü hareket yaşadı. JASMY şu anda günde %3,81 arttı ve 0,034 dolar olarak fiyatlandı.

En çok kazananlar listesinde bir sonraki, Origin Protocol (OGN). Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilen ekosistem, NFT’lere ve merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklanır ve ayrıca Origin Dollar (OUSD) adlı kendi sabit parasına sahiptir.

Proje kısa süre önce OUSD için yeni bir token çıkarılıp çıkarılmayacağına karar vermek için bir yönetişim önerisi başlattı ve bu token daha sonra OGN sahiplerine airdropla dağıtılacak.

Origin Protocol, %112 kazanç için 0,40 dolardan yedi günün en yüksek seviyesi 0,85 dolara yükseldi. OGN şu anda %8,7 düştü ve 0,70$ değerinde.

Kripto tablolarını aydınlatan son altcoin, maliyetleri düşürmeye ve teknoloji meraklısı geliştiricilere olan ihtiyacı azaltmaya vurgu yapan kurumsal düzeyde blok zinciri çözümleri sunan Unibright’tır (UBT).

Kendisini “İşletmeler için Ethereum” olarak adlandıran projenin imzası olan Temel Protokolü, performansa yöneliktir ve aynı zamanda gizli verileri zincir dışı tutarak gizliliği sağlar. Uzun zamandır beklenen ana ağı da yakında piyasaya sürülecek.

Unibright, düzeltmeden önce %100 artarak 0,97 ABD dolarından 1,94 ABD Dolarına kadar yükseldi. UBT yazım ve işlem sırasında %2,80 arttı ve 1,76$’dan işlem gördü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir