Dogecoin Kurucusu Bill Markus, Shiba Inu’daki Duruşunu Açıkladı!


coinprojesi.com ksdjsal
dogecoin kurucusu bill markus, shiba inu'daki duruşunu açıkladı! 3

Köpek temalı madeni paraların etrafındaki yutturmaca henüz tamamen bitmedi. Hem Dogecoin hem de Shiba Inu’da düşen fiyatlara rağmen, topluluklar sosyal medya alanlarında çok aktif olmaya devam ediyor. Meme madeni para topluluklarındaki son bir gelişme, destekledikleri tokenler hakkında farkındalık yaratmak için her türlü değişikliğin üzerine atlamak oldu. Dogecoin kurucu ortağı Bill Markus bu dalgaya yakalanan son kişi oldu.

Bildirildiği gibi, Shiba Inu, sosyal medya alanlarında en çok konuşulan kripto projelerinden biri oldu ve tamamen yutturmaca tarafından yönlendirilen fayda eksikliğine rağmen yatırımcılara büyük getiriler getirdi. Markus kısa süre önce kripto topluluğundaki bu yutturmaca hakkında tweet attıktan sonra kendisini çapraz ateşte buldu. Bu, köpek parası topluluklarını kurucu ortaklara karşı ortaya çıkardı.

Hype Sonunda Ölecek!

Markus, kripto alanında kripto paraları yönlendiren yutturmaca hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için Twitter’a gitti. Bunu, insanların yalnızca en kısa zaman diliminde hızlı kazançlar elde etmek için yatırım yaptıkları “çabuk zengin olma” planlarına benzetti. Markus’a göre, hype’ın piyasada kalıcı bir etki yaratması mümkün değil. Değerlerini uzun vadede korumak için projelere daha fazla fayda sağlanması için çağrıda bulundu.

SHIB fiyatı toparlanma eğilimine girdi | Kaynak: SHIBUSD, TradingView.com'da
coinprojesi.com saasd
dogecoin kurucusu bill markus, shiba inu'daki duruşunu açıkladı! 4

Konuyla ilgili olarak daha fazla konuşan Markus, uzayda hızla zengin olan birçok insan olduğunu açıkladı ve bunların nasıl tespit edilebileceğini özetledi.

Bu, en sevdikleri meme paralarına desteklerini yineleyen toplulukta pek yankı bulmadı. Konsensüs olsa da, diğerleri bu konuda hemfikir olduğu için kurucuya tamamen karşı çıkmadı.

Shiba Inu ile Bağlantıyı Netleştirmek!

Markus, ilk meme parası Dogecoin’i yaratan ikilinin yarısıydı. Bu onu uzayda önemli bir kişilik haline getirdi. Bununla birlikte, Shiba Inu ve Dogecoin arasındaki benzerlikler, çoğu zaman insanları, kurucu ortağın eski ile ilişkili olduğuna inandırdı. Markus, projeyle ilgili tutumunu netleştirmek için Twitter’a gitti.

SHIB jetonuyla aslında hiçbir ilgisi olmadığını açıkladı ve destekçiler tarafından madeni para hakkında sürekli olarak temasa geçildiğini açıkladı. Ona göre, Dogecoin’in hevesli bir destekçisi olmaya devam etmesine rağmen, yarattığı meme parasıyla neredeyse hiçbir ilgisi yok.

İçinde shib kelimesi geçen Twitter hesabı için Markus, bunun Shiba Inu ile hiçbir ilgisi olmadığını açıkladı. Aslında, SHIB ortaya çıkmadan yıllar önce bu isme sahipti. “Doge bir Shiba Inu’dur. SHIB bir simge olmadan önce 7,5 yıldır bu isme sahibim” dedi Markus.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir