DOGE, Önümüzdeki Aylarda En İyi Performans Gösterenlerden Biri Olabilir!


performans
doge, önümüzdeki aylarda en i̇yi performans gösterenlerden biri olabilir! 3
  • DOGE, önümüzdeki aylarda en iyi performans gösterenlerden biri olabilir.
  • Boğalar, risk almaya istekli tüccarlar için bir giriş olabilecek konsolidasyon bölgesinin üzerinde bir artışa neden oldu.
  • Jeton 0,00560 $ seviyesine dokunursa, DOGE fiyatı düşebilir.

Önümüzdeki birkaç ay, popüler meme parası Dogecoin’in (DOGE), fiyat artışı açısından en iyi performans gösterenlerden biri olduğunu görebilir.

Haziran ayının ticaret seansının üçüncü haftasına bakıldığında, DOGE‘nin fiyatı için işler nispeten iyimser görünüyor. 10 Haziran’da meme jetonu, ihlal edilen Elliott dalga trend kanalını 0,05 dolar seviyesine yeniden test etti. Bunu, bu bölgede önemli ölçüde yatay fiyat hareketi izledi.

Boğalar daha sonra 21 Haziran Salı günü konsolidasyon bölgesinin üzerinde bir ani artış üretti ve bu da risk almaya istekli tüccarlar için bir giriş olabilir.

Makro perspektiften bakıldığında, Dogecoin’in fiyatı 1.00$’a ulaşacak gibi görünüyor. Bu, azalan hacim, Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesinde ortaya çıkan açık bir farklılık ve trend kanalının ihlal edilmiş olmasıyla daha da doğrulanmaktadır.

Beşinci dalgadaki fiyat hareketinin genellikle birinci dalga fiyat hareketinin momentum, zaman veya her ikisinde bir tekrarı olduğunu söyleyen Elliot Wave uygulayıcıları vardır. DOGE‘nin fiyatı için durum böyle olursa, popüler meme parası bu yıl Ekim ayına kadar 1,00 dolara ulaşabilir.

coinprojesi.com usdt 4 day chart
doge, önümüzdeki aylarda en i̇yi performans gösterenlerden biri olabilir! 4

Her ne kadar DOGE için iyimser görünse de, makro sayısını geçersiz kılmadan DOGE fiyatının 0.02 $ fiyat seviyesi gibi daha düşük hedeflere düşebileceğine dair gerçek bir olasılık var.

Tüm makro sayımının geçersiz kılınması, DOGE‘nin fiyatının 0,00560 ABD Dolarını aşmamasına bağlıdır. Bu dalga bir fiyat seviyesine ulaşılacak olsaydı, tüm hareket geçersiz olurdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir