DOGE Kurucu Ortağı Kripto Projelerinin % 95’inin Dolandırıcılık Olduğunu İddia Ediyor!


proje
doge kurucu ortağı kripto projelerinin % 95'inin dolandırıcılık olduğunu i̇ddia ediyor! 3
  • DOGE kurucu ortağı, kripto projelerinin %95’inin hileli olduğunu söyledi.
  • Attığı tweet tartışma yarattı.
  • DOGE, hikayenin sona ermesinden sonraki 24 saat içinde %4,5 düşerek 0,086 dolardan işlem gördü.

Dogecoin’in (DOGE) kurucu ortağı Billy Markus, kripto para projelerinin %95’inin hileli olduğunu belirterek ateşli bir tartışmaya yol açtı.

Kısa süre önce DOGE‘nin rakibi Shiba Inu’nun (SHIB) metaverse projesinin bir aldatmaca olduğunu belirtti. Yazılım mühendisi, eleştirisini tüm kripto para piyasasına, özellikle de %95’e genişletti.

Markus’un cesur iddiası çok fazla tartışmaya yol açtı. Birçok kişi kripto para biriminin bir aldatmacadan başka bir şey olmadığını düşünüyor ve Billy Markus’un bu son açıklaması yalnızca yangını körükleyecek.

Bir örnek, Terra’nın ekosistemini çevreleyen dramadır. Luna ve UST tokenlerinin çöküşüyle ​​birlikte piyasadan milyarlarca dolar kayboldu ve birçok kullanıcı için finansal kayıplara neden oldu.

Bununla birlikte, birçok kişi kripto para biriminin uzun vadeli potansiyeline inanıyor ve parlak bir geleceği olduğunu düşünüyor. Geleceğin kripto para birimi için ne getireceğini yalnızca zaman gösterecek, ancak kesin olan bir şey var – tartışma bitmedi.

Mühendis, açıklamalarının bir yanıt alacağını düşündü ve ekledi, “Ayrıca, bu tweet’e tepki gösterecek ve tepki gösterecek tek kişilerin dolandırıcılar ve bir -“ olduğunu unutmayın.

Beklendiği gibi, Markus’un tweet’inin yorum bölümü, onun yanıldığını kanıtlamaya çalışan insanlarla doluydu. Yorumları birçok tartışmayı alevlendirdi ve topluluğun nasıl tepki vereceği henüz belli değil.

DOGE, hikayenin sona ermesinden sonraki 24 saat içinde %4,5 düşerek 0,086 dolardan işlem gördü. Buna rağmen, CoinGecko‘ya göre DOGE, 11,5 milyar dolarlık bir sermaye ile piyasa değerine göre hala onuncu en büyük kripto para birimi.

coinprojesi.com dogecoin logo
doge kurucu ortağı kripto projelerinin % 95'inin dolandırıcılık olduğunu i̇ddia ediyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir