DOGE — Elon Musk’ın Favorisi, 24 Saat İçinde %31.56 Artış Görüyor!


elon musk
doge — elon musk'ın favorisi, 24 saat i̇çinde %31.56 artış görüyor! 2
  • Dogecoin şu anda CoinMarketCap’in “kazananlar ve kaybedenler” listesinde en üst sırada yer alıyor.
  • DOGE’nin 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık %890 arttı.
  • Bu, Twitter’ın Pazartesi günü Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma teklifinin onaylandığını açıklamasının ardından geldi.

Dogecoin (DOGE), son 24 saatte %31,56’lık bir fiyat artışının ardından şu anda CoinMarketCap‘in “kazananlar ve kaybedenler” listesinde en üst sırada yer alıyor. DOGE fiyatı şu anda 0.1652, yani 0.00000408 Bitcoin civarında duruyor.

“Kazananlar” listesinde DOGE‘nin hemen arkasında, 24 saatte %17.768 artış gösteren The Graph (GRT) yer alıyor.

DOGE ayrıca, kripto paranın fiyatına bakıldığında son yedi gün içinde %17,03 ve geçen aya göre %17 artışla daha uzun zaman dilimlerinde nispeten etkileyici bir artış gördü. CoinMarketCap’e göre, DOGE‘nin 24 saatlik işlem hacmi, son 24 saatte %890’lık olağanüstü bir artış olan 7,03 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Tabii ki, tüm bu rakamlar Twitter’ın Pazartesi günü Elon Musk‘ın Twitter’ı 54,20 dolara hisse başına satın alma teklifinin onaylandığını duyurmasının ardından geldi.

‘DogeFather’ olarak da bilinen Elon Musk, Dogecoin için aktif bir reklamcıydı ve madalyonun faydasını artırmak için madalyonun geliştirici ekibiyle birlikte çalıştığına inanılıyor. Kötü şöhretli CEO ayrıca, DOGE sahiplerinin bu madeni parayı kullanarak Tesla‘yı satın alabileceğini ve yakın gelecekte SpaceX uzay gezileri için ödeme yapabileceğini belirtti.

Elon’un Twitter’ı satın alma niyetiyle ilgili haberler, hem kripto hem de kripto dışı alanlarda dolaşıyor ve DOGE‘nin fiyatında, bu noktaya kadar DOGE ve Twitter arasında potansiyel bir entegrasyon beklentisiyle beslenen olumlu bir harekete neden oldu. DOGE‘nin fiyatının aya fırladığını görebilecek bir olay.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir