Cougar Coin (COUGAR) Projesi ve Amacı


Cougar coin projesi piyasada bulunan 9000 adet coin projelerinden biraz farklı. “İyi insanlar her yerde vardır” sözü blockchain teknolojisinin altyapısında da bizleri buluyor. Cougar kelimesinin Türkçe’de karşılığı “Puma” ‘dır. Puma neslinin tükenme riskinden dolayı ortaya çıkan bir projedir.

Yayınlanma Tarihi : 24 Nisan 2021

cougar
cougar coin (cougar) projesi ve amacı 3

Cougar Amacı

Teknik makalesini incelediğimizde bu alt coini tek kelimeyle anlatırsak bu kesinlikle hayırseverlik olacaktır. Yani burada bir firma veya bir kazanç durumu gözetilmemektedir. Puma neslini kurtarmak ve hayvan koruma derneklerine yardım için kurulmuş bir alt coindir. Burada insanlar yardım amaçlı blockcahin altyapısı ile bağışlar gerçekleştiriyor ve bu bağışlar Ulusal Vahşi Yaşam Vakfı tarafından ihtiyaç olan adreslere iletiliyor.

Ulusal Vahşi Yaşam Vakfı elindeki tüm coinleri piyasaya sürmüştür. Bu noktada bakın kar amacı gütmüyoruz sadece yardım istiyoruz mesajını yatırımcılara vermiş noktadır. Teknik makalelerinde verdikleri mesaj ”

Nesli tükenmekte olan bir hayvanı kurtarmak için asil amaçlarına fon sağlamak için yardıma ihtiyaç duyan pek çok kuruluş var.
Bize katılın ve elimizden geldiğince yardımcı olmak için uzun vadeli hedefimizin bir parçası olun.

Cougar’dan Türkiye’ye Yardım

1924 Yılında kurulmuş olan Türkiye Hayvanları Koruma Derneğine son olarak 8,000 TL gibi bir rakamla bağış gerçekleştirdiler. Ayrıca Derneğimiz bu yardımı Twitter sayfasında görsel olarak paylaşmıştır.

cougar
cougar coin (cougar) projesi ve amacı 4

Özet

Altcoinimiz şuan bazı coin borsalarında $0.00000000000956566 işlem görmektedir. Ayrıca ilk açılış fiyatı ise 0$ dı. Burda yeni coin diye alımlar gerçeklemiş gibi durmaktadır. Şuan için bir hayırseverlik coini hangi noktaya kadar gider tahmin etmek zor. Twitter sayfalarından durmadan etkinlik düzenliyor ve kendilerini büyütmeye çalışıyorlar bu bir gerçek. Bu noktada şahsi görüşüm ise bir ünlünün bu duruma destek atmasıdır. Elon Musk – Doge ikilisi gibi. Eğer bu durum gerçekleşirse hedeflerine daha çabuk ulaşabileceklerini düşünmekteyim.

Ayrıca Cougar Nasıl Alınır Yazımıza Buradan Gidebilirsiniz.

Cougar Coin Twitter Resmi Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz. https://twitter.com/CougarCoin

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir