‘Çok Büyük’ Bitcoin Pozisyonuna Sahip Milyarder Yatırımcı, BTC’nin Ekonomik Felakete Karşı Sigorta Politikası Olduğunu Söylüyor!


yatırımcı
'çok büyük' bitcoin pozisyonuna sahip milyarder yatırımcı, btc'nin ekonomik felakete karşı sigorta politikası olduğunu söylüyor! 2

Tanınmış yatırımcı Bill Miller, Bitcoin’in (BTC) benimsenmesi arttıkça, bir değer deposu olarak işlevsel rollerinin de artacağını söylüyor.

Miller, CNBC’ye yeni bir röportajda, insanların çeşitli koleksiyon ve yatırımlar için yaptıkları gibi Bitcoin’e değer atfetmeyi seçeceklerini söyledi.

“Bitcoin bir anlamda içsel bir değere sahip değil. Bu doğru. Ya da dev bir veri tabanına sahip olduğu ve veritabanlarının değeri olduğu için orta düzeyde bir içsel değere sahiptir.

Ancak değeri, Honus Wagner beyzbol kartının [veya] bir Picasso tablosunun değerine benzer. Malzemelerde veya yapımda değil, insanlar bunun portföylerinin bir parçası olması gerektiğini düşünüyorlarsa. Bu işin bir tarafında.”

Kendini Bitcoin boğası olarak tanımlayan Miller, önde gelen kripto varlığının öngörülemeyen acil durumlara karşı koruma sağlamak için bir sigorta biçimi olarak nasıl hizmet edebileceğini açıklamaya devam ediyor.

“Sigorta poliçesi gibi. Sigorta poliçelerinin içsel bir değeri yoktur. Aslında, onların hiçbir içsel değeri olmamasını istiyorsunuz.

Evinizin yanmasını veya korkunç bir kaza geçirmesini istemezsiniz, ancak böyle bir durumda her yıl sigorta için ödeme yaparsınız.”

Geçen ay Miller, Bitcoin’i “dijital altın” olarak düşündüğünü söyledi. Şimdi ünlü yatırımcı ekliyor:

“Bitcoin finansal felakete karşı sigortadır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir