Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Bu İki Katalizörün Kriptoya Daha Fazla Kurumsal Yatırımcı Çekeceğini Söyledi!


Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto borsasının kripto alanına yatırım yapmak için egemen servet fonları almak için çalıştığını söyledi.

Armstrong, yeni bir röportajda, bu kurumsal yatırımcılardan bazılarının portföylerinin bir kısmını dijital varlıklara tahsis ettiğini söylüyor.

“Dışarıda bunu yapan bazı egemen servet fonları var ve biz de bu paranın daha fazla akışını sağlamak için dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock gibi bu anlaşmaları kapattık.”

Armstrong, alanda düzenleyici netlik olduğunda daha fazla kurumsal yatırımcının kriptoya yatırım yapacağını söylüyor.

“Bunun olmasına neden olabilecek başlıca bükülme noktaları nelerdir? Aklımdaki en büyük şey düzenleyici netlik. Kurumsal yatırımcılarla konuştuğumda, her zaman bunu gündeme getiriyorlar ve iyi haber şu ki, nihayet düzenleyici netliği görmeye başlıyoruz. Ve eğer istersen bunun ne olduğu hakkında konuşabiliriz ve bence önümüzdeki bir veya iki yıl içinde daha fazla düzenleyici netlik aslında bu parayı daha fazla çekecek. ”

coinbase
coinbase ceo'su brian armstrong, bu i̇ki katalizörün kriptoya daha fazla kurumsal yatırımcı çekeceğini söyledi! 2

Blok zincirlerinin geliştirilmiş ölçeklenebilirliğinin, çevirmeli ağdan geniş banta geçtiğinde internetin nasıl dönüştüğü gibi, daha zengin yatırımcıları da kriptoya çekeceğini söylüyor.

“İlk blok zincirleri: Bitcoin saniyede yaklaşık yedi işlem yapıyordu, Ethereum saniyede 25 işlem yapıyordu ve temel olarak PayPal saniyede yaklaşık 500 işlem yapıyor, Visa saniyede yaklaşık 4.000 işlem yapıyor, bu yüzden birkaç büyük siparişe ihtiyacımız vardı. bu Vize seviyelerini daha çok sevmeye başlayın.”

Ethereum’un (ETH) birleştirme yükseltmesi gibi son gelişmelerle kriptonun gelişmiş ölçeklenebilirlik görme yolunda olduğunu söylüyor.

“İnanılmaz bir teknik başarı oldu ve bununla birlikte piyasaya sürecekleri gelecekteki parçaların, parçalama ve benzeri şeylerle ölçeklenebilirliği daha da artıracağını düşünüyorum.

Diğer blok zincirler de Solana ve diğerleri gibi gerçekten harika ölçeklenebilirlik şeyler üzerinde çalışıyor. Sanırım Lightning Network’ü görüyoruz, tüm L2 [layer-2] şeylerini. Şu anda blok zincirlerinin ölçeklenebilirliği üzerinde gerçekten çok iyi bir odaklanma görüyoruz.

Düzenleyici netlik, blok zincirlere ölçeklenebilirlik, bana göre sadece bu iki şeyden muhtemelen başka bir büyüklük veya daha fazlasını elde edeceğiz gibi görünüyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir