Coin Bureau’ya Göre Altı Kripto Airdrop, Bilgili Altcoin Tüccarlarına Gelebilir!


coinprojesi.com coin bureau
coin bureau'ya göre altı kripto airdrop, bilgili altcoin tüccarlarına gelebilir! 2

Kripto Para Bürosu sunucusu Guy, fenomenin kısa bir tarihini açıklarken değerli kripto airdroplarının ufukta olabileceğini söylüyor.

Guy, 1,67 milyon abonesine, bugün çoğu airdrop’un muhtemelen çok az değere sahip tokenler dağıtmasına rağmen, birkaç iyi kurulmuş blok zincirinin, gerekli etkileşimli ödülleri karşılamaya istekli tüccarlar için madeni paralar dağıttığını söylüyor.

“Gerçek şu ki, şu anda jetonlarını ücretsiz olarak veren pek çok başka proje olduğuna şüphe yok ama bunun nedeni çoğunun oldukça değersiz olması…

Bununla birlikte, ekosistemlerdeki popüler projeler tarafından dağıtılan ve en kazançlı olanlar, değeri birkaç binden fazla olan airdroplardır. Bunlar, duymanız en muhtemel olanlardır.

Bu yüksek profilli airdropların çoğu, insanların bir protokol veya DApp ile bir şekilde, şekil veya formda etkileşime girmek zorunda kalacakları merkezi olmayan finans (DeFi) alanında olmuştur.”

Guy, kripto cüzdanı MetaMask’in, katman-2 Ethereum ölçeklendirme çözümleri Arbitrum ve Optimism’in ve OpenSea, Bored Ape Yacht Club ve Solana’nın merkezi olmayan borsası Solanart gibi popüler NFT pazar yerlerinin, gelecekte airdrop’lara ev sahipliği yapabilecek bir sonraki jetonsuz blok zincirleri olduğunu tahmin ediyor.

“Orada size neredeyse hiçbir şey vermeyen çok sayıda düşük değerli airdrop var… Bence gerçekten kazançlı bir airdrop şansınızı artırmak istiyorsanız, gerçekten değer katan hizmetleri ve protokolleri kullanın. Sadece bir airdrop şansı için değil, yine de kullanacağınız şeyler…

Bunun da ötesinde, değer sağlayan projelerin, eğer düşerse değerli bir jetona sahip olma olasılığı daha yüksektir, bu sadece mantıklıdır. Aynı şey NFT alanındaki her şey için de geçerli.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir