Coin Bureau Göre Cardano (ADA) Önümüzdeki Aylarda Ne Kadar Yükselebilir?


3aa1a0b4 86a4 4460 8e84 fbfee6347297

Popüler kripto kanalı Coin Bureau, Cardano (ADA) fiyatının önümüzdeki aylarda neden toparlanıp tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceğinin nedenlerini ortaya koyuyor.

Cardano, Eylül başında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10$’a yükseldi, ancak o zamandan beri %59’dan fazla ciddi bir fiyat düzeltmesine katlandı.

Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı şu anda 1,26 dolardan işlem görüyor.

Coin Bureau‘nun takma adlı analisti Guy, yeni bir videoda 1.84 milyon YouTube abonesine Cardano‘da hala yükselişe geçmek için birkaç neden olduğunu söylüyor.

“İyi haber şu ki, Grayscale’in Dijital Büyük Sermaye Fonu gibi ADA’ya maruz kalan çok sayıda kurumsal fon var ve bu fonlardan birkaçı son birkaç ayda ADA biriktiriyor gibi görünüyor.

Birçok Cardano DApp’in (merkezi olmayan uygulamalar) da önümüzdeki aylarda devreye alınması planlanıyor ve bunların, ADA’nın önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için ihtiyaç duyduğu talebi yaratması muhtemel.

Son olarak, ADA’nın uzun vadeli teknik verileri, 1,70 dolarlık bu fiyat direnci bölgesini kırabileceğini varsayarsak, önümüzdeki aylarda 4 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor.”

Guy, ADA‘nın 1,70 doları geçememesi durumunda, bir baş-omuz modeli, trendin tersine çevrilmesini belirlemek için kullanılan bir fiyat yapısı oluşturabileceğini belirtiyor. Analiste göre, böyle bir geri dönüş, ADA‘yı 0,30 doların altındaki 2020 dip seviyelerine geri götürebilir.

“Yine de bunun olacağından şüpheliyim çünkü Cardano’nun ADA’yı tüm zamanların en yüksek seviyelerine kolayca çıkarabilecek çok sayıda yaklaşan dönüm noktası var.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir